Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hétfő óta fáj a fejem (péntek...

Hétfő óta fáj a fejem (péntek van), miért? Többi lent

Figyelt kérdés

1. Csütörtökön (1 hete) orrsövénnyel műtöttek.


2.Epilepsziámat magyarázni nem tudják, de szedek gyógyszert azóta tünetmentes vagyok. Vasárnap az esti adagot elfelejtettem bevenni. Máskor is felejtettem már el, szintén fájt a fejem, de nem ennyi ideig. Neurulógusom szabin van, legközelebbi időpont szeptember vége..


3. Kedden este ügyeleten 2 ampulla Tramadolt kaptam amitől még csak nem is enyhült. Semmit nem éreztem tőle (maradt a fájdalom). Szerdán háziorvosom fájdalomcsillapítót írt fel(tablettát)-nem hatott.


4.Aztán sürgősségin felküldtek a fül-orr-gégészetre, ahol a doki nem tudta mivel magyarázni a fájdalmamat (nem maradt bent orrtampon, se semmi). Majd a sürgősségire vissza, elküldtek homlok-,arcüreg röntgenre, vért vettek. Ezek negatívak lettek. 3 óráig infúziót kaptam, amiben algopyrin volt. A fejfájás az utolsó fél órában enyhült, de még mindig nem szünt meg. Sürgősségin szédültem, majdnem elájultam.


5. Nem rettenetesen, de kellemetlen a fájdalom. 4/10. Iszok rendesen, műtét miatt pihenek, nem megyek melegre..

Már végső elkeseredésemben jöttem ide, nem tudom kihez forduljak. Esetleg valakinek hasonló? 20/L

4. Rossz a közérzetem, fáradt vagyok.



2015. júl. 17. 13:11
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!