Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Péntek óta fáj a hasam:S Mitől?

Péntek óta fáj a hasam:S Mitől?

Figyelt kérdés

Pénteken ahogy megebédeltem már indultam is útnak és út közben nagyon rosszul lettem...(lejárom a kaját ezt én nem bírom) aztán kb 1 órát szenvedtem mire jobban lettem...este viszont megint előjött:/ Szombat reggel is így keltem fel és szombaton egész nap fájt a gyomrom. Vasárnap reggel tök jó voltam így délután már megint fáj:/ És bugyborékol szörnyű:( Már nagyon szarul vagyok...

Gyógyszert amit beszedtem: quamatel és rennie 18/L


2011. aug. 14. 13:38
1 2
 1/11 anonim válasza:
nem vagy allergiás arra amit kajáltál??xd mert attól többmint valószínű ezlesz amit leírtál........^^
2011. aug. 14. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Ételre nem vagyok allergiás.
2011. aug. 14. 13:45
 3/11 anonim ***** válasza:
Ez hihetetlen! Ide tévedt a szemem, nekem pont ugyan ez a bajom! Már vagy 5 napja tart, mára jobb... szódabikarbónát kb. egy púpos kiskanálnyit tegyél a szádba, majd vízzel öblítsd le jól! (Borzalmas egyébként, de valamennyit hatott... ) Meg tornázz picit hátha beragadt, aminek kint a helye! Nekem még mindig fáj picit, de már sokkal jobban vagyok, fogalmam nincs, mitől volt... :S Borzasztó görcsök voltak a hasamban, pontosabban a gyomromban, mintha marná valami nagyon erősen és hirtelen. Remélem elmúlik neked is! :S 17/l
2011. aug. 14. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
akkor megmérgztek..vaaaagy ami nem biztos romlott kaját ettél...:'//
2011. aug. 14. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
és miért nem mész orvoshoz?
2011. aug. 14. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Van egy sorstársam^^ Szódabikarbónát próbáltam borzasztó, okádtam tőle:S Hasmarsom van...

Nem hinném, hogy megmérgeztek volna bár rendelt kaja volt...de eddig nem volt gond. A gyomrom amúgy is gyenge, savas...ha nem múlik holnap irány a doki:/

2011. aug. 14. 13:53
 7/11 anonim válasza:
akkor jobbulj^^
2011. aug. 14. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Lehet gyomorrontás, vagy enyhe vírusfertőzés is...ha nem múlik legjobb megoldás a doki.
2011. aug. 14. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Szia itt az ex-sorstárs! :D Jobban vagy már?
2011. aug. 20. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az érdeklődést:D Már teljesen jól vagyok:) Kopp-kopp^^
2011. aug. 20. 19:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!