Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Túlsúly leadásával megszűnhet...

Túlsúly leadásával megszűnhet a "kóros" izzadásom?

Figyelt kérdés

185 cm vagyok 87 kg (férfi)... nyilván van rajtam túlsúly és bár nem tudom mennyi lenne az ideális, de rettenetesen izzadok, ha csak egy 10 perces sétára megyek már akkor rendesen kimelegedem! 1 éve 100 kg voltam szóval azért sikerült leadni pár kilót (13), de sajnos még a fizikai állóképességem nem az igazi, sőt semmilyen sajnos! Most neki akarok állni edzeni, kardiozni és esetleg futni, mert azon gondolkodtam, hogy lehet ez a legnagyobb baj, hogy mivel a fizikumom egyenlő a nullával ezért a szervezetemnek igen megterhelő, ezt a túlsúlyt cipelni, mondhatni a rendszerem teljes erőbedobással működik ilyenkor! :))

A véleményetekre, és esetleg javaslatotokra lennék kíváncsi, és persze ha van tapasztalatokra, hogy így megszűnne?


Hozzá teszem, hízásnak 4 éve indultam, akkor emlékeim szerinte semmi ilyen problémám nem volt! Inkább az utóbbi 2 éve!


Szép napot! Köszönöm a válaszokat!



2015. júl. 20. 11:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen, én sose voltam izzadós fajta, kivéve, amikor meghíztam. 15 kilót fogytam, és azóta újra semmi bajom, szóval ha előtte nem voltál izzadékony, akkor van esély rá, hogy megszűnik a túlsúllyal. Ha előtte is izzadós típus voltál, akkor nem valószínű, hogy elmúlik, de javulni javulhat.
2015. júl. 20. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
igen biztos segit rajta
2015. júl. 20. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
4 éve hány kiló voltál?
2015. júl. 20. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha valaki izzadós az soványan is izzadni fog, én 40 kiló mínusszal is tovább izzadok, persze kevésbé, de akkor is eléggé...
2015. júl. 21. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
4 éve 75 kg
2015. júl. 21. 13:01
 6/6 anonim ***** válasza:
Genetikától is függ. Rólam soványan is ugyanúgy dőlt a víz, apám is ilyen.
2015. aug. 6. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!