Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » 4 hónapja tartó alvászavar...

4 hónapja tartó alvászavar megszűnhet valaha? Attól félek hogy már erre állt be az agyam, és sosem ér véget.

Figyelt kérdés
Sokára tudok elaludni (ami mindig is jellemző volt rám), de 2 óránként felébredek, és nehezen tudok visszaaludni! Azt mondják az okot kell megtalálni, de annyi minden összejött, hogy nem tudom mi lehet az oka. Talán tudatalatt vívódtam belül, hogy külföldön vagy belföldön maradjak dolgozni, most diplomázom. Pszichidoki SSRI-t írt fel, mert szorongó típus vagyok!Talán ha ezt a szert beszedném, az alvásom is helyreállna?

2013. aug. 10. 13:03
 1/6 anonim ***** válasza:

Szakorvos felírta neked a gyógyszert, és te itt kérdezed meg, hogy szedjed e?

Már ne haragudj, de téged mi se nem ismerünk, se nem láttunk. Honnan a fenéből tudnánk gyógyszer szedésére tanácsot adni. Én szerintem ne szedd be, ha a gyógyszerellenesek tanácsát akarod megfogadni, vagy szedd be, ha az orvosnak hívők tanácsa megbízhatóbb.

2013. aug. 10. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem kritikàt kértem,hanem segítséget,olyanoktòl,akik hasonlò cipőben jàrnak és talàn nekik segített egy SSRI szer!Ennyi!Neked is jobbulàst!
2013. aug. 10. 15:04
 3/6 A kérdező kommentje:
Szia Pupul köszi válaszod!Mennyibe kerül egy ilyen termék?nem látom kiírva!
2013. aug. 10. 15:17
 4/6 anonim válasza:
azthiszem 12 ezer forint körül veszi. egy hónapra való adagot
2013. aug. 10. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A gyógyszer az okot nem szünteti meg, hanem az érzékelést tompítja. Ha természetesebb megoldást szeretnél, nézd meg:


https://www.youtube.com/watch?v=k3504u5IKOk

2013. aug. 10. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha bízol a pszichodokidban, rendszeresen találkozol vele és meg tudod vele beszélni, hogy szoktasson is le, amikor eljön az ideje (és ennek fél éven belül meg kell történnie), akkor szerintem szedd be. És akkor ez még mindig jobb, mintha állandósulnának az alvászavaraid, mert az még egészségkárosodást is okozhat. Fontos, hogy figyled, milyen mellékhatások vannak a beszedett gyógyszernél és állj le vele hamar. Kérd ki a doki véleményét, mondd el neki az aggályaidat, és ha leráz meg tukmálja a gyógyszert, válts. Az alvásproblémákat altató is megoldja (átmenetileg), nem kell SSRI-t szedni rá, de van, amikor indokolt. Jó szakembert keress, megérdemled!
2013. okt. 21. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!