Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Az arcüreggyulladásra felírt...

Az arcüreggyulladásra felírt gyógyszer (lekoklar) gyógyítja a kötőhártya gyulladást?

Figyelt kérdés
Ma voltam orvosnál arcüreggyulladással, estére sikerült még összeszednem valószínűleg egy kötőhártya gyulladást. Kamillával borogatom. Az antibiotikum hat erre?
2010. márc. 5. 21:18
 1/5 anonim ***** válasza:
A kötőhártya-gyulladás az esetek többségében vírusos eredetű (és fertőző). Vírusokra meg nem hat az antibiotikum, csak baktériumokra.
2010. márc. 5. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az biztos hogy gyulladáscsökkentő. A kamillával vigyázz, egyeseknél még jobban belobbantja, akkor is csak langyos kamillával borogasd.
2010. márc. 5. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

hát csak gondolom hogy az, mert fáj, és be van dagadva a szemhájam, most hogy borogattam kicsit jobb

ha nem múlik , akkor hétfőn szemészet

2010. márc. 5. 21:23
 4/5 anonim válasza:

Az arcüreggyulladáshoz rendszeresen társul(hat) kötőhártyagyulladás is, az okozó ugyanaz, tehát a gyógyszer erre is jó.

Más: ilyen kérdéseket sztem inkább orvosnak tegyél fel...

én spec az vagyok

2010. máj. 16. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

köszönöm, már megoldódott:D

bár a legnagyobb gondom nem a kötőhártyagyulladás, hanem hogy be van gyulladva az arcomban az ötös agyideg kettes kivezetése és nagyon nem akar gyógyulni..., elég idegestő, mikor se szó se beszéd csak úgy belobban

2010. máj. 16. 19:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!