Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért lehet az hogy nehezen...

Miért lehet az hogy nehezen kapok levegőt?

Figyelt kérdés
Mármint mély lélegzetet ha veszek akkor fáj egy kicsit vagy kellemetlen, kicsit mintha légszomjam lenne. Nemrég volt garatgyulladásom, akkor alig kaptam levegőt de olyankor nagyon szúrt, fájt is, most nincs ilyen.
2015. júl. 23. 21:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem vagy most, vagy nem dolgozol légkondis helyen?
2015. júl. 23. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem, inkább fülledt meleg van itt ahol vagyok és mivel beteg voltam így nem is nagyon mozdultam ki.
2015. júl. 23. 21:28
 3/6 anonim ***** válasza:

Értem. Szerintem ez még a garatgyulladásból fennmaradt valami lehet. Ugyanezt mondta tegnap a testvérem is, hogy ha mély levegőt vesz akkor megbírna fulladni. Főleg reggel van ez neki.

Ő nála viszont az okozta, hogy megfázott a torka nemrég, és később légkondis helyen volt. Amikor hanyagolta a légkondit, javultak a tünetei is. Lehet, hogy nem gyógyult még ki teljesen, ahogy te sem a garatgyulladásból. Azt nem tudom, mit szed rá, semmit szerintem. De mivel nem él már itthon,sőt két órája indultak el nyaralni külföldre, meg se tudom kérdezni.


Szóval szerintem ez még a garatgyulladásod miatt lehet most. Ilyen melegben gondolom a bacik is jobban terjednek, tehát.. ha hideget is ittál véletlenül, akkor pláne.

Holnap esetleg menj vissza az orvoshoz, nem merek ajánlani semmit, hogy mit tegyél. :/ Nem biztos, hogy felír valamit, de inkább ő adjon tanácsot és diagnózist.

2015. júl. 23. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Szerintem sem sikerült teljesen felépülnöm ebből, torokgyulladás után lett ez a betegségem, tegnap fejeztem be az antibiotikumot, mára picit jobban éreztem magam így nem akartam dokihoz menni de megfontolom hogy visszamegyek holnap hozzá.
2015. júl. 23. 21:52
 5/6 anonim ***** válasza:

Rendben. :) Nagy bajod nem hiszem, hogy van, de jobb megnézetni. Nem járok minden bajommal orvoshoz, de ha fulladnék, akkor inkább elmennék, kicsit ijesztő lehet.

Ha lehet kerüld a hideg dolgokat, és a nagyon fűszeres dolgok fogyasztását, mert irritálhatják a torkodat. Gyors gyógyulást kívánok!

2015. júl. 23. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Én se járok gyakran orvoshoz, sőt igazából félek is tőlük de ha muszáj akkor muszáj, csak az éjszakát bírjam ki :)
2015. júl. 23. 22:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!