Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mit tegyek ha furcsán, nehezen...

Mit tegyek ha furcsán, nehezen kapok levegőt? Mi baj lehet?

Figyelt kérdés
Tegnap este nem éreztem jól magam. Olyan érzés volt, mintha nem tudnám teljesen mélyen leszívni a levegőt, majd később már kellemetlen érzést éreztem a mellkasomnál, és a szívem is szabálytanul vert. Alvás előtt már jobb lett. Utána levő reggel is jó volt minden, aztán 2-3 óra múlva megint nehezen kaptam levegőt (és fájt a fejem)...

2015. ápr. 12. 16:51
 1/10 anonim ***** válasza:
Vérnyomásod meg kell mérni és a pulzusodat. Ha magas amikor fulladsz, akkor ideg alapon van.
2015. ápr. 12. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

ez lehet nehézlégzés, pánik roham. nem ártana orvoshoz fordulni ezzel! kis millió oka lehet ennek a tüneteknek pl stressz, szívbetegség, szorongás, pánik... orvos és vizsgáljon meg kardiológus első körben, ha ott semmi tüdőgyógyászat ha ott is semmi akkor pszichológus, vagy mindhárom egyszerre majd a háziorvosod továbbít a megfelelő szakorvoshoz,

és stressz kerülés ami ma sajna ku.. nehéz

2015. ápr. 12. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm!:)
2015. ápr. 12. 17:43
 4/10 anonim ***** válasza:
néha méregesd a pulzusodat. Főleg, amikor szarul vagy. Általában akkor mutatkozik meg a komolyabb baj, ha nyugalomban 120 körül lesz 70helyett pl a pulzus. Akkor orvos, és sürgősségi ekg-szívUh beutaló a kardio-ra.
2015. ápr. 12. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Tegnap 90 volt a pulzusom, most meg 59.
2015. ápr. 12. 18:10
 6/10 anonim ***** válasza:
legjobb ha ekg és uh csinálnak az ha negatív valószínűleg pszichés eredetű a gond
2015. ápr. 12. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
ez mondjuk tipikus jelenség. Kb 10embernél sikerült összehozni a következőt. Akikkel beszéltem, és ilyen tünetei voltak + negatív kardiológia, azoknál mind pozitív / részben pozitív lett a lyme teszt... :)
2015. ápr. 12. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm!:) Az a gond, hogy eléggé félek minden felé orvosi "dologtol" vizsgalatol stb... de ha nem múlik el elmegyek. Koszonom A válaszokat!
2015. ápr. 12. 22:52
 9/10 anonim ***** válasza:
ha nem mész el, akkor nemsokára... könnyen lehet, hogy semmitől nem kell ezentúl félned.
2015. ápr. 13. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nagyon aggódom es félek, de elmegyek...
2015. ápr. 14. 20:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!