Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Par honapja a szokasosnal...

Par honapja a szokasosnal magasabb a pulzusom? Mi lehet az oka? 15/l

Figyelt kérdés
Iden ev elejen elkaptam valami hasmeneses, hanyingeres virust. Es ennek kovetkezteben valamilyen okbol megmertuk a pulzusomat. 110 folott volt boven. El is mentunk vele orvoshoz de azt mondta merjem egy hetig aztan meglatjuk mi lesz. Mertem is egy hetig majd het vege fele volt hogy 98 es 67 volt. Aztan gondolta lement ezert utana nem torodtunk vele. De itthon volt amikor megmertem es megint magas volt, vagy normalis. Ma pl nagyon faj a fejem es gondoltam megmerem hatha ez is kozbejatszik. Es 107 volt megint:( nem tudom hogy ez most magasnak szamit e vagy nem de mar kezdek felni hogy valami gondom lenne. Elore is koszonom a valaszokat.
2015. júl. 27. 09:53
 1/4 anonim válasza:

Kérj beutalót a háziorvostól teljes vérképre és kiderül. De szerintem vashiány. Jobb minél előbb megcsináltatni, mert ez már nagyon magas..

Remélem meg fogsz gyógyulni!

2015. júl. 27. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

1es : "szerintem vashiány"


ilyen szerintemet sokat fel lehet sorolni,


laborvizsgálat,(ált. plusz pajzsmirigyhormon)

majd kardiologia szakrendelés

2015. júl. 27. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
De itt az a gond hogy se a szüleim, se a háziorvosom nem veszi ezt komolyan. Tavaly év végén voltam még vérvételen folytonos fejfájás és szédülés miatt, de akkor se volt semmi különös.
2015. júl. 27. 15:58
 4/4 anonim válasza:

1. vagyok.

Az én anyám se vette komolyan ezt 3 éve, de mikor közölték a sürgősségin, hogy kb 1 hónapom lett volna hátra ha nem visz el orvoshoz a mamám, akkor meg már sírt. Meséld csak ezt el a szüleidnek..:)

2015. júl. 27. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!