Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Xanax és alkohol együtt?

Xanax és alkohol együtt?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Először is kérlek Titeket,hogy ne mondják milyen felelőtlenség,ostobaság,hülyeség volt,amit tettünk.Tudjuk.Akik értenek ehhez,azok adjanak tanácsot,vagy nyugtassanak meg.

Tegnap barátnőmmel borzalmasan kiborultunk,régi szexuális bántalmazást tárgyaltunk át.Sírtunk,nagyon rossz volt.Nem tudtunk megnyugodni,ezért kellett valami.Ő szed nyugtatót,bevett belőle picivel többet.Én is vettem be,de én amúgy nem szedek ilyeneket.2 mg Xanaxot vettem be s alkoholt ittunk rá,fél liter sört.

Kb fél óra múlva kezdtem furán érezni magam,109/80 volt a vérnyomásom.Még kb. 10 perc telt el,amikor alig bírtam megemelni a karom,neki mentem mindennek.Akkor megint megmértük a vérnyomásom,90/60 volt. Nem voltam álmos,borzasztó nyugtalan lettem,feszült.Fájdalmat éreztem a testemben,1 óra múlva minden egyes mozdulatnál mintha áramütés érne.Nagyon rossz volt.Aztán onnantól nem emlékszem semmire,bnőm szerint elájultam,nem lehetett felkelteni.Ő neki semmi baja nem volt.

Már délután van,de még mindig érzek egy belső remegést,meg kába vagyok,hányingerem van.

Nyugtasson meg,aki ért hozzá,hogy semmi bajom nem lesz! Miért volt rám ilyen hatással? Azért mert soha nem szedtem még?

Tényleg egy lelki mélyponton vettem be,de semmi öngyilkos szándék nem volt...:(

Köszönöm a segítségetek!



2015. aug. 2. 16:12
 1/8 anonim ***** válasza:
41%

Szerinted miért ezzel szoktak öngyilkossággal próbálkozni?

Meg nem öl, de a szerveidet simán szétcseszheti.

Nagyon gyorsan menj el az ügyeletre/kórházba, hogyha történt valami, akkor azt idejében felfedezzék, mert bajod simán lehet, nem is kicsi.

Legközelebb meg ne legyetek ilyen felelőtlen b**rmok. Nem véletlenül írják rá a tájékoztatóra, hogy ne igyál rá alkoholt.

2015. aug. 2. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem lesz semmi bajod. De mégegyszer ne csinálj ilyet!
2015. aug. 2. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Most lesz,vagy nem lesz bajom?
2015. aug. 2. 16:47
 4/8 anonim ***** válasza:
Érzel valami szokatlant magadon?
2015. aug. 2. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Szokatlan? Ahogy írtam,kába vagyok,émelygek s nagyon fáradt vagyok.Megpróbáltam aludni kicsit,de annyira furcsa belső feszítő nyugtalanság van bennem,h nem tudok pihenni.De lehet ez már azért is mert,mert ideges vagyok a gyógyszer miatt.

A vérnyomásom rendeződött.

2015. aug. 2. 17:30
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha elmúlik a gyógyszer hatása jobban leszel. Kicsit sok volt a xanax meg a sör együtt.
2015. aug. 2. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Rendben,köszönöm.Akkor bízhatok benne,h holnap már "normális" leszek a munkahelyemen?

Már 24 órája volt ez a Xanaxos story.Ilyen sokáig tart a hatása? Vagy csak az alkohol erősítette fel?

2015. aug. 2. 17:44
 8/8 anonim ***** válasza:

Aludd ki magad!

És nyugi.

2015. aug. 2. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!