Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A fű alkohollal együtt nagyon...

A fű alkohollal együtt nagyon nem működik?

Figyelt kérdés
Valaki egyszer felhozta ennek a kettőnek a kapcsolatát, csak már nem emlékszem pontosan hogy mit mondott. Beszívva nem szabad inni, vagy piára nem szabad szívni?

2012. okt. 14. 18:15
1 2
 1/14 Ilyent ***** válasza:
100%
Na attól elmegy ám a kép. Mindkettő rádob egy lappáttal. Ha esetleg kipróbálod nem sok mindenre fogsz emlékezni.
2012. okt. 14. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
75%
ha nagy buli van, akkor jól berúgok aztán még pár cigi :D ,de ennek rendszerint hányás a vége ,ha nem jól lövöm be a mértéket.
2012. okt. 15. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 mr.brown ***** válasza:
28%
Nekem eddig a fűre pia módszerben csalódtam. Semmi hányás maximális élvezet ;)
2012. okt. 15. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 an00nym ***** válasza:
100%

szinte semmilyen esetben nem egészséges több tudatmódosítót egy időben fogyasztani, az alkohol és a fű esetében az jelent kockázatot hogy a némely cannabionid hányingercsillapító hatású(többekközt ezért használják kemotérápia mellé), és ha túl sokat iszol és nem hányodod ki könnyebben kaphatsz alkoholmérgezést

véleményem szerint amúgy sem illenek össze, de mondjuk kávéval nyugodtan használhatsz együtt kendert :)

2012. okt. 15. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
64%

hát én kipróbáltam és eleinte iszonyat jó volt, de kb 10 perc után elkezdtem feszengeni, depressziósan viselkedni, és elegem lett az életből, ki akartam józanodni, el akartam aludni de nem ment.


igazából szerintem ez az alkohol miatt volt, mert én berúgva is így vagyok, első fél órában - órában jó, de utána lelkileg baromi rosszul leszek. szóval szerintem ezen csak annyit módosított a fű, hogy az első 10-15 percet sokkal jobbá tette, de az utána következő időt pokollá.


rosszul egyáltalán nem lettem tőle.

2012. okt. 29. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
78%
Nekem a fűre pia bejön! Sokszor próbáltam elég sok fűvel és az a 17-18 vodka is megvolt rá! Valamikor még a vodkák után is szívtam... Nagyon durván kiüt! ha ekkora adagot alkalmazol olyan hogy gondolkodás nem létezik! nem gondolsz átt semmit..ami eszedbe jut azt csinálod...nem gondolod átt h jó vagy rossz!... sok hosszú vasnáranpot okozott,amikor egész nap a fejem fogtam,hogy mitcsináltam szombat éjjel...a piára fű verziónál én hánytam! az első verziót,majdnem minden buliban használom! :D :D :D :D de nekem bejön!
2012. dec. 12. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
60%
ku*va jóóóóó!!!
2016. jún. 14. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Bagatov válasza:
100%

Kedves Kérdező!


Nekem az elmúlt hétvégén volt egy nagyon kellemetlen élményem.

Előrebocsátom, hogy 30 évem alatt ez volt a harmadik eset, hogy füvet szívtam, tehát tapasztalatlan vagyok a ezen szer használatát illetően.

Kerti sütögetés volt, előkészületek során megittam 2-3 sört. Egyik társaságbéli betekert 4 grammot, amit elszívtunk hárman. Pontosabban én kb. 6 slukkot szívtam, a többiek nem tudom mennyit. Nem tudtam, hogy mit kellene éreznem. A korábbi tapasztalataimnál semmit nem éreztem. 10 perc elteltével elkezdett zsibbadni mindenem, az arcom is, úgy éreztem nem tudok megszólalni sem, de amikor muszály volt érdekes módon értelmes és egész mondatok hagyták el a számat. A tér beszükült és klausztrofób lett, annak ellenére, hogy kint voltunk az udvaron. A pulzusom felment az egekbe, azt hittem ott kapok infarktust, jött a szédülés is. Párom bekisért a házba, hogy feküdjek le. Etettek csokival meg itattak vízzel. Majd kezdődött az éber rémálom. Iszonyatos félelem, rettegés, pánik, paranoia váltotta egymást szinte másodpercenként. Első óra elteltével sikerült hányni is egyet, de nem lett jobb. 3 órán át tartott. Iszonyatos élmény volt, soha többé nem akarom ezt átélni. Az a szerencse, hogy amint elmúlik a fű hatása, teljesen visszazökkentem az azt megelőző normális lelkiállapotba és csak rossz emlékként él tovább. Nyilván függ az ember pszichés állapotától, habitusától az élmény. Én alapvetően stresszes, szorongó ember vagyok, hajlamos a lehangoltságra. 2-3 sör ezt kellemesen feloldja, a marihuána meg negálja a fű hatását és a regrosszabb félelmeket hozza elő belőlem. Iszonyatos, azt hittem ott halok meg. Az agyam tiszta volt, a mellettem lévők is mondták, hogy amit érzek ne vegyem komolyan, mert csak a fű indukálja és az egész elmúlik, lazuljak el, annál gyorsabban elmúlik a negatív érzés. Nekem ez a tapasztalatom, nem vagyok fűhasználó, nem tudtam, hogy nem lehet előtte piálni kezdőknek. De ez volt az utolsó, hogy szívtam, soha a büdös életbe nem kockáztatom be, hogy ennek a szörnyű utazásnak akár csak egy kis szeletét is újra kelljen élnem.

2016. júl. 15. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
91%
"betekert 4 et" hát az nem valószínű cimbora, hacsak nem akkora volt a cigaretta mint egy villanyoszlop :)
2016. júl. 17. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
Én egyszer próbáltam ki, hogy alkoholra füvet szívok. Nem így volt megtervezve, csak részeg voltam és maradt egy cigi :). Hát utánna iszonyatos szédülés jött rám, és járni is alig tudtam. Konkrétan örültem hogy hazaértem :D. Utánna pedig jött egy jó zuhany és alvás. Nagyon jót aludtam.
2018. febr. 4. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!