Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Vérvétel után rosszullét?

Vérvétel után rosszullét?

Figyelt kérdés
vért vettek tőlem két napja, és utána ettem egy banánt tökjól voltam csak aztán elkezdtem gyengének érezni magam és csak feküdni birtam mert ha felálltam nagyon rosszul éreztem magam kb fél napig ez ment és enni se birtam mert nem volt étvágyam szóval egésznap csak egy banánt ettem. meg mikor felálltam akkor a levegőt is nehezebben kaptam. ennek mi volt az oka? azóta már jol vagyok és még az eredményért jövöhéten megyek, bár anya már volt bent és azt mondta neki a doki hogy jó lett a vérképem, de akkor miért voltam rosszul? anya azt mondta csak a vérvétel miatt volt az egész, ez lehetséges ? azt tudni kell rólam h pánikbeteg vagyok, és anyáék már azt se hitték el hogy tényleg rosszul éreztem magam.

2015. aug. 2. 20:14
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Mennyi vért vettek? Van, akit a vérveszteség kikészít egy időre, a tünetek alapján te ilyen vagy.
2015. aug. 2. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

huhh nemtudom, nem néztem oda de kétszer cserélt.

meg 40 kg vagyok nagyon vékony a kezem azt se tudta honnan vegye a vért :D de azért vették mert azthitte a doki vérszegény vagyok mert nagyon fehér a bőröm de határeset szóval nem kaptam vastablettát.

2015. aug. 2. 20:22
 3/4 A kérdező kommentje:
decemberben volt utoljára de akkor nem voltam rosszul, pedig akkor több mindent néztek.
2015. aug. 2. 20:22
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Kérdésben a válasz. A pánikbetegséged is közrejátszhatott, illetve, hogy nagyon vékony vagy.
2015. aug. 3. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!