Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ha elájultál már, kb. mennyi...

Ha elájultál már, kb. mennyi ideig voltál öntudatlan?

Figyelt kérdés

Vagy nem fordult elő olyan, hogy kiesett valamennyi idő? Valakitől azt hallottam, hogy utólag emlékezett mindenre ami történt vele, csak teljesen el volt gyengülve.

Veletek hogyan történt?

(17 éves lány vok)



2015. aug. 2. 09:26
 1/5 anonim ***** válasza:
De nálam is kiesett és csak után emlékeztem vissza mi történt, velem egyszer ájulás egyszer meg eszméletvesztésem volt...
2015. aug. 2. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Velem kb 5 éve történt legutóbb ájulás. De szerintem maximum egy fél perc maradt ki az emlékezetemből. Mondjuk nekem gyorsan jött a segítség, felemelték a lábam magasra. Amikor meg felemeltek, arra emlékszem, de utólag azt mondták, hogy nem vették észre rajtam, hogy tudatomnál vagyok, csak kicsit később kezdtem kinyitni a szemem. Pedig én tisztán emlékszem rá meg mintha láttam is volna, szóval furi.
2015. aug. 2. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

csak pár másodperc.

nagyon alacsony a vérnyomásom. reggel elaludtam, hirtelen felpattantam az ágyból.zsibbadás, fülzúgás, gyengeség, szédelgés és a következő pillanatban a földön feküdtem.

2015. aug. 3. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
kb 15-30 másodperc. lefektettek és utána helyrejöttem
2015. aug. 3. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
10 mp lehetett. Elsötétült a világ, aztán jött az agyamba, hogy TÉRJ MAGADHOZ
2015. aug. 15. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!