Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mellkasi fájdalom, ami kisugár...

Mellkasi fájdalom, ami kisugárzott az állkapocsra és a fogakra, mi lehetett?

Figyelt kérdés

Tegnap este kezdődött, előbb enyhe égés a mellkasomon, aztán lefeküdtem aludni és egész éjjel fájt, de nagyon. Nálam a "nagyon fáj" definíciója, amikor nem tudok tőle aludni, mert amúgy nagyon jó alvó vagyok. Kisugárzott az állkapcsomra és úgy fájtak a fogaim, mint mikor kioperálták a bölcsesség fogam (akkor napi 3 fájdalomcsillapítót szedtem 1 hétig).

Na szóval csak érzékeltetni akartam, hogy nem "hiszti".

Szerintetek mitől lehetett?

Elsőre refluxra gondoltam, mert néhány órával a fájdalom előtt haraptam kettőt egy nagyon csípős gyrosba, ami jól megköhögtetett.

Na de ez kisugárzik a fogakra?

Meg aztán a tiszacid semmit se használt...

Ellenben éjszaka felkeltem egy cataflanért, és utána már jót csicsiltam.

Mellékesen, kicsit meg vagyok fázva, de csak orrfolyás meg tüsszi, semmi komoly.

Előre is köszi a válaszokat.


2010. márc. 8. 08:35
 1/7 anonim ***** válasza:
Orrfolyás, tüszi, meg a chili jól megköhögtetett. Gondolom chili szósz lehetett én valósággal rosszul lettem tőle, soha töbet nem eszek. Langalt még a fejem is. Több tényező is közrejátszhatott hogy olyan pocsékul érezted magadat.Lehet még egy kis huzatot is kaphatot az arcod, füled, amilyen szeles időjárás volt a napokban. Igyál kálcium pezsgőt, egyél C vitamint. Ha nem javulsz menjél el orvoshoz.
2010. márc. 8. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
hat, nekem gyanus egy kicsit az allkapocsba, fogakba kisugarzo fajdalom. Ha az a mellkasi fajdalom a szegycsont mogott jelentkezo, szorito jellegu fajdalom volt, nagyon gyorsan kapd ossze magad és menj el a haziorvosodhoz, mert valoszinuleg anginas rohamot produkaltal, szamits arra, hogy a kardiologusig meg sem allsz!
2010. márc. 8. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

11:05-ös


Utánaolvastam ennek a betegségnek, amiről írtál, és ezt írja:

"Egy roham átlagosan 5 percig tart, de elõfordul 30 másodperces vagy akár fél órás rosszullét is."

Nekem órákig tartott. Ha valóban ez lett volna a bajom, már nem élnék. :)

De egyébként érdekes, hogy ugyanazt a tünetet produkálja, mint a reflux.

Viszont 1 hónapja voltam teljes kivizsgáláson és semmi bajom nem volt... 1 hónap alatt csak nem alakult ki ilyen betegség.

2010. márc. 8. 11:57
 4/7 anonim válasza:
A karodba nem sugárzott ki a fájdalom?? Nekem oda szokott. És általában csak akkor amikor fekszem. De nem is tudtam belőni, hogy most a mellem feszül vagy mellkasi fájdalom. De nekem van egy rossz fogam. Neked nincs??
2010. márc. 8. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Nem a karomba nem sugárzott ki.

És elméletileg nincs rossz fogam, meg az egész állkapcsom fájt az összes foggal együtt. :)

Max annyi, hogy ahonnan kioperálták a bölcsességfogat, ott ugye rendesen meggyötörték a csontot, és az néha még most is szokott fájni, érzékeny szerintem az időjárásra.

2010. márc. 8. 14:58
 6/7 anonim ***** válasza:

Ez sztem semmi komoly,ha a karodba se sugárzott ki fájdalom,annak ellenére,hogy melllkasi fájdalomról irsz..

Sztem inkább a megfázás miatt lehetett amiből kiindult ez az egész,mielöbbi jobbulást!!

2010. márc. 8. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Jah,és a bölcsesség fog amit kihúztak mindig érzékeny lesz az időjárásváltozásra..,én pl. már tudom,hogy mikor lesz időjárásváltozás vagy front mert akkor fáj a bölcsifogam helye:/
2010. márc. 8. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!