Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Túl sok fekvés okozhat ilyet?

Túl sok fekvés okozhat ilyet?

Figyelt kérdés
Nemrég szedtek le szemölcsöt a lábfejem mozgó részén eleinte próbáltam mozogni pl: kimegyek inni, kaja csinálás stb. De mindig elszakadt a varrat pedig próbáltam minnél kevesebbet mozogni. Az orvos azt mondta hogy mostantól nyár végéig feküdnöm kell. Nemrég elkezdett nyomó érzésem lenni ha kicsit nagyobb levegőt veszek ha állva annyi levegőt szívok be amennyit csak tudok és benn tartom akkor feszítő az érzés a tüdőm aljában. Szóval ez lehet a sok fekvéstől?
2015. aug. 7. 16:51
 1/1 anonim ***** válasza:

a fekvőbetegek hajlamosak trombózisra, tüdőgyulladásra (kifejezetten a tüdők aljánál, mert ott ilyenkor nem szellőzik át) és felfekvésre, meg még sorolhatnám.

szerintem hülyeség, hogy emiatt feküdnöd kell. nem tudsz mankót szerezni, hogy azzal járj? én mankóztam évekig és felemelve tartottam az egyik lábamat, mozdulatlanul. az biztos nem ártana.

2015. aug. 12. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!