Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Sokan miért nem használnak...

Sokan miért nem használnak dezodort?

Figyelt kérdés

Elhiszem hogy nagy hőségben mindenkiről folyik a víz,ez ellen nem lehet mit tenni.Viszont némelyik ember úgy tud bűzleni csoda hogy el tudja viselni saját magát :S

Ilyenkor főleg tömegközlekedésen alig lehet megmaradni és nem csak azért mert nincs légkondi:)

Felhívom mindenki szíves figyelmét,hogy mielőtt útnak indul feltétlen fújja be magát,de ne olyannal aminek hatása 2 percig se tart!


2015. aug. 8. 13:32
 1/10 anonim ***** válasza:
75%
A dezodor a közhiedelemmel ellentétben a mosakodást nem pótolja. Én inkább azt kérdezném, miért nem használnak szappant?
2015. aug. 8. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Kedves első, a helyzet az, hogy én személy szerint használok szappant is és dezodort is. És képzeld, erős a gyanúm, hogy a bűzlő emberek közt akadnak olyanok is, akik szappant ugyan használnak, de utána dezodort nem, mert azt hiszik, hogy az akkor fölösleges. A szappan azonban nem izzadásgátló.
2015. aug. 8. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Persze azzal kellene kezdeni és napjában 2x is aki jobban igényelné,de hát nem igényli :P
2015. aug. 8. 13:46
 4/10 anonim ***** válasza:
51%
Vannak olyan emberek, akik hiába fürdenek, hiába dezodoroznak, büdösen izzadak továbbra is. Én pl lelki okok miatt izzadtam (valakinek a feje fáj vagy a hasa, én izzadtam..), azt kellett először megoldanom. De azóta is csak egyfajta, nagyon erős, gyógyszertári izzadásgátló használ. Ameddig azt meg nem találtam, allandóan büdös voltam, pedig mindent kipróbáltam, nem a saját igénytelenségemtől voltam büdös. Szóval nem tudhatod, hogy használnak-e vagy sem, fürdenek-e vagy sem, mert nem mindenkinek hatnak a dezodorok.
2015. aug. 8. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Akiről töményen jön és semmi mással nem keveredik az fix nem.Aki amúgy is nagyon hajlamos rá annak többször kellene egy nap tisztálkodni,vagy ha úgy van akkor a hajlatokat azért valamit javítana a helyzeten szerintem.
2015. aug. 8. 13:57
 6/10 anonim ***** válasza:

Ha valaki büdösen izzad, annak szervi oka is lehet, és akkor hiába fürdik és fújkálja magát, az sem használ, volt egy ilyen kolléganőm, iszonyat volt a szaga.


Én speciel most csak fürdeni tudok, mert egyik desodort sem bírja a bőröm egy idő óta, úgy viszket és ég tőle a hónaljam, hogy elviselhetetlen.

2015. aug. 8. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Én elhiszem,hogy van ilyen.Csak az a baj,hogy sokan úgy vannak vele "Minek fürödjek vagy használjak ezt azt úgy is büdös leszek,úgy h inkább sz.ok rá" Nyilván akinek nem inge ne vagye magára.
2015. aug. 8. 14:05
 8/10 anonim ***** válasza:

hívd fel a buszon melletted utazók figyelmét, hogy bűzlenek, ha gondod van velük.

egyébként az orr fáradékony szerv, és a saját illatát ezért nem érzi az ember annyira.

egyébként meg hiába a sok 24 meg tökmindegy hány órás spré, 5 perc múlva ugyanúgy izzadok bármelyiktől. izzadás természetes és szükséges dolog,csak a szagokat nem kell hagyni kialakulni.

2015. aug. 8. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm,de nem kell elmagyarázni,hogy az izzadás természetes dolog vagy valahol említettem volna?:) Azt írtam aki nagyon izzad az is lehet igényes magára ha akar. Nem kell megmagyarázni százféleképpen azt sem,hogy akinél ez nagy probléma mennyire nem tud tenni ez ellen.Mint írtam valamit lehet javítani rajta ha az ember akarja.Vagy nem egyszerűbb lenne egy mondatban megmagyarázni. "Azért vagyok igénytelen,mert igénytelen vagyok" Nem kell túlbonyolítani :)
2015. aug. 10. 03:36
 10/10 A kérdező kommentje:
Amúgy igen,én a szagokról beszéltem,nem magáról az izzadásról meg okairól stb....
2015. aug. 10. 03:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!