Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mi lehet az oka az egesz...

Mi lehet az oka az egesz napos koros izzadasnak? Szinte egesz nap izzadok, de vannak hullamok amikor szinte omlik rolam a viz. Radasul az arcom is ki van pattogva.

Figyelt kérdés

Par honapja jelentkezett a problema, de mintha egyre erosodne. Eleg sokat sportolok , emiatt noveltem a feherjebevitelem.Gyorsan leszogeznem, hogy nem eszem ketpofara a feherjeporokat( csak a heti 3 sulyzos edzes utan iszom).Feherjedusabb etrenden vagyok ,de max 300g hust eszem egy nap, reggel tojas ,este turo, emelett sok zoldseget es szenhidratot eszem(foleg rizs) . Emiatt nem gondolom hogy egeszsegugyi problemaim lehetnek. Pajzsmirigyre gyanakodtak,de a Napokban voltam vervetelen, minden ertekem megfelelo volt.

Egyszeruen mar lovesem sincs,hogy mi lehet a problema .



2015. aug. 10. 20:03
 1/4 anonim ***** válasza:
elképzelhető hogy köze van hozzá a hőségriadónak, kánikulának, 40°C -nak.
2015. aug. 10. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De mar honapok ota tart, es enyhebb idoben is ugyanugy jelentkezik a problema ,csak valamivel visszafogottabban...
2015. aug. 10. 20:32
 3/4 anonim ***** válasza:
Én magamon tapasztaltam, hogy ha indokolás nélkül kezdek valamilyen, a TV ben hirdetett kalória, vitamin, stb önadagolásba, inkább magamnak ártok. Így jártam a Magne B6-al. Kemény álmatlanságot okozott, egy hét szedés után. Ezért nem is szedek semmi olyant, amit előzőleg az orvossal nem beszéltem meg. Ilyen erős izzadásom nekem is volt a télen. Éjjel fel kellett kelnem, pizsamát cserélni, mert csatakosra izzadtam. Végül már nappal sem éreztem jól magam. A dokim javasolta, hogy próbáljam meg a tejet, és termékeit mérsékelni. Kb egy hét tejelhagyás után minden tünetem elmult. Szerintem egy kor felett mindenkinek kialakul tejallergiája, és az valamilyen formában meg is mutatkozik. De ez az én esetem..
2015. aug. 10. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszat. Ezen erdemes elgondolkodni, mondjuk a "legdurvabb" napomon 3x van jelen komolyan mennyisegben tejtermek. Reggeli zabpehelyre minimalis eleve laktozmentes tej ~1-2dl, edzes utan 30-40g tejsavo feherje, este 200g turo (speisequark).
2015. aug. 10. 21:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!