Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ha minden este beveszek egy...

Ha minden este beveszek egy szem frontint (0,5 mg), csak és kizárólag azért, hogy könnyen el tudjak aludni, arra rászokhatok egy idő után?

Figyelt kérdés
Most csalt meg a barátnőm, totál padlón vagyok, nincs étvágyam. Napok óta alig aludtam valamit, pedig próbálok kikapcsolni, bicajozni járok, sétálni stb. Lehet most a meleg is közrejátszik az álmatlanságomhoz, nem tudom, de tegnap este muszáj voltam bevenni 1 szem frontint, mert már az zavart, hogy még éjjel 2 kor is csak forgolódtam. És segített, egyrészt megnyugodtam, másrészt fél órán belül el is tudtam aludni. Ha ezentúl (nem mindig, csak amikor tényleg már nem tudok elaludni) beveszek szigorúan csak 1 szemet este, akkor ebből kialakulhat függőség?
2015. aug. 11. 19:41
 1/8 anonim ***** válasza:
20%
jajj szakítottál nem tudlak sajnálni. Kicsit felfújod ezt az egészet nem kell neked frontin! Én anorexiás voltam most depressziós vagyok és szenvedélybeteg nekem kell gyógyszer de a te problémáidra nem!
2015. aug. 11. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Mert te aztán érzed, hogy én mit érzek...a felét sem írtam még le annak, amin keresztülmentem mostanság...a válaszod meg irreleváns.
2015. aug. 11. 21:20
 3/8 anonim ***** válasza:
Pár nap alkalom után már rá lehet szokni.
2015. aug. 11. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Akkor inkább holnap elmegyek a háziorvoshoz és megkérem, hogy adjon valami veszélytelen altatót, amire nem lehet rászokni, mert azt a legkevésbé sem akarok.
2015. aug. 11. 22:11
 5/8 anonim ***** válasza:

Sedatif PC. Homeopátiás nyugtató, próbáld ki.


[link]

2015. aug. 11. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
És az ilyen tényleg működik? Nem csak nagy humbuk?
2015. aug. 11. 22:42
 7/8 anonim ***** válasza:
Több embert ismerek, akik szedik, és eddig csak jókat mondtak. Szerintem próbáld ki, aztán ha nem hat, akkor csak 1000 Ft-ot vesztettél.
2015. aug. 11. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Lacko17 ***** válasza:

Nyugtatokra kb 1-2 het alatt ra lehet szokni, a szedett mennyisegtol fuggoen.

Persze leszokni is lehet, abbahagyid es 3-4 ejszakat nem tudsz aludni aztan megjavulsz.

A homeopatia pedig termeszetesen humbug, placebo...

2022. dec. 29. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!