Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ha naponta 3 szem 0,5 mg-os...

Ha naponta 3 szem 0,5 mg-os frontin-t szedek, úgy hogy napközben 1 szem, este lefekvés előtt pedig 2 szem, okozhat függőséget?

Figyelt kérdés
De nem orvosi javaslatra szedem. Mert úgy érzem muszáj szednem, mert anélkül képtelen vagyok enni, aludni, sőt gondolkodni is.

2014. máj. 29. 08:15
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Szegénykém, hát persze hogy igen.
2014. máj. 29. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 acelsziv ***** válasza:
És így lesznek a drogosok...
2014. máj. 29. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Ha nem orvosi javaslatra szeded, hogy íratod fel???

Sztem ne csináld ezt, inkább menj el dokihoz (háziorvosodhoz) és beszélj vele erről a problémádról. Én is szedem, nekem doki írja fel. Nincs ebbe semmi, sztem nem fog ezen a doki meglepődni, hogy segítséget kérsz tőle.

2014. máj. 29. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
A családban más szedi, és neki írja fel a doki, és így szedem én is...tudom, hogy ez nem megoldás, de még mindig jobb, mintha leinnám magam a sárga földig, egyébként sem alkoholizálok...így ez az egyetlen mentőövem.... :(
2014. máj. 29. 09:13
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves vagy?Nem hiszem,hogy van a világon olyan probléma,ami bármilyen tablettától elmúlik.Nem bántani akarlak,de bármi bajod van,ez nem lehet megoldás.Függő leszel.Ne szedd!
2014. máj. 29. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 acelsziv ***** válasza:
100%
DE EMBER!! És arra nem gondoltál, hogy szembenézz a problémáiddal és megoldd őket? Amit csinálsz egy gyáva menekülés. Mindig van megoldás. Mindig. Csak jellem kérdése az egész.
2014. máj. 29. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
22 éves vagyok...hiába próbálok enni, egyszerűen nem megy ha erőltetem kihányom...3 és fél napja semmit sem ettem... és kb. összesen 10 percet sem aludtam a 3 nap alatt..most Fontin-nal úgy érzem jobb, mert így legalább, még ha kis időre is de megnyugszok...
2014. máj. 29. 09:46
 8/17 A kérdező kommentje:
Tudom gyáva duma....De ezt nagyon könnyű mondani, hogy nézz szembe a problémákkal, meg türelmes legyél, meg tovább kell lépni stb...ezt mind nagyon egyszerű...ha nem lennék ilyen helyzetbe énis ezt tanácsolnám...de így nem..hiába az akarat erő, ha az agyam folyamatosan forog, meg kattog meg nem is tudom..állandóan csak azaz egy dolog jár a fejembe. hiába Próbálom magam lekötni, egyszerűen minden olyan monoton dolog, hogy folyamatosan a "problémán" rágódok
2014. máj. 29. 09:49
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Szia elsö vagyok akkor mindenképp keress fel már holnap egy pszichológust vagy orvost, mert ilyen csak ugy nem történik hanem nagyon komoly okai vannak és előfordulhat, hogy a gyógyszerhez lassan hozzászoksz és hatástalanná válik
2014. máj. 29. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, igen én is gondolkoztam már ezen, de ha elmondok neki mindent, most ő azzal mit kezdjen? felír valami gyógyszert? hisz akkor ugyanott tartok...az a baj, hogy valami pozitívum kellene amibe tudnék kapaszkodni, bármi amibe lehet...csak a legrosszabb, hogy kb. 6451 vagy isten tudja hány szituációt lejátszottam már a fejembe, és folyamatosan ezek gyötörnek....meg az hogy az ember előre tervez, és nagyot koppan :(((
2014. máj. 29. 10:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!