Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Nem tudom lenyelni a gyógyszer...

Nem tudom lenyelni a gyógyszert, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Nem tudom lenyelni a gyógyszereket, általában összetörve mézben, tejfölben, lekvárban szoktam bevenni.

De ha például iskolában fáj a fejem, akkor egész nap csak szenvedek, mert ott nem tudom összetörni stb...

Mit tehetnék?

Próbáltam már ivás közben de egyszerűen nem megy le sehogyan, évek óta próbálgatom:/

15/L


2015. aug. 14. 13:14
 1/3 Neuhauser László ***** válasza:

Nekem ha nagyonn a gy.szer, akkor a számba veszem kicsit hátra tolom a nyelvemmel, majd egy hatalmas korty folyadékkal nagyot nyelve általában lemegy

Vagy ha ketté törhető a tabletta, akkor több darabban nyelem le

2015. aug. 14. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Semekkorát nem tudok lenyelni.

Algo pyrinnel próbálkoztam a múltkor, ketté törtem, és még ketté, szóval negyed volt és úgy sem ment le.

Illetve nagyon apró vitaminokkal is szoktam próbálkozni de az sem igazán megy. :/

2015. aug. 14. 13:25
 3/3 anonim ***** válasza:
Vedd be úgy, mintha az életed múlna rajta. Régen én is ilyen finnyás voltam, aztán egyik pillanatban úgy döntöttem ezt abbahagyom, kész. Elhatározás kérdése.
2015. aug. 14. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!