Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Megégettem magam, a fájdalmat...

Megégettem magam, a fájdalmat lehet csillapítani?

Figyelt kérdés
Pedig csak a forró sajt esett a mutatóujjamra..lehet valamit csinálni az enyhe fájdalom ellen (nem gyógyszerre gondolok,csak h van valakinek valami jó tippje,írjon)
2008. szept. 6. 19:23
 1/8 anonim válasza:
76%
van valami spray csak a neve nem jut eszembe. az direkt ilyen égés sérülések csillapitására van.de ha megpusztulok se jut eszembe.
2008. szept. 6. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
89%

na eszembe jutott: PANTHENOL SPRAY

Külsőleges alkalmazásra, sebek, égési sérülések, hámsérült bőr helyi kezelésére.

[link]

2008. szept. 6. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
100%
[link] még itt nézd meg,bár ez inkább tényleges/komolyabb égésekket írja le.
2008. szept. 6. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
85%

tegyél egy bögrébe nagyon hideg vizet és áztasd bele :D

vagy tedd rá egy db fagyos húsra. :)

2008. szept. 6. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
88%

Aloe First-Sprayt ajánlok én a motor kipufogójával égettem meg magam befújtuk reggel este 1-2 fújás és 1-2 nap mulvaa sebem szép lett és gyogyult és még sok má

sra jó öcsémnek PL begyulladt a foga és 1-2nap mulva megjavult de nem csak az a neve h Aloe First még vami utóneve is van és így megtalálod de nem jutt eszembe a neve szal ne írd be h aole First mert másfélét dob ki. 1. Válaszoló

2008. szept. 6. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Mi is Aloe first-öt használunk égésre, sebre, torokfájásra, fülfájásra...mindenre!
2008. szept. 7. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Sőt még napégésre is, meg borotválkozás után
2008. szept. 7. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat,majd utánanézek!
2008. szept. 7. 11:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!