Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Elalvás előtti idegesség. Mit...

Elalvás előtti idegesség. Mit tehetek ez ellen?

Figyelt kérdés
Esténként gyakran küszködöm ilyen problémákkal. A suli már-már belémverte ezt a kényszert, hogy aludjak el időben, amiből azt következett, hogy nagyon elkezdtem erőltetni az elalvást, tél óta pedig ez nagyon gyakran visszajön... Fáradt vagyok, de nem tudok lenyugodni, nem tudok elaludni, amitől még idegesebbé válok. Mit tudnék ez ellen tenni? Nyugtatót, altatót nem akarok szedni. Előre is köszönök minden tanácsot! :)

2015. aug. 16. 23:15
 1/2 anonim ***** válasza:

Vannak nyugtató hatású teák is pl. hársfa tea (ez nem káros, de úgy tudom aki fogamzásgátlót szed nem szabad szednie, mert csökkenti a hatását), de több féle van, illetve a langyos tejről is hallottam, hogy beválik.


Én szedtem a Magne B6 álom tablettát, úgy vettem észre, hogy használ.


Illetve elalvás elött vmivel elterelem a figyelmem pl. sorozatot nézek az ágyból, ami közbe be tudok aludni (jóbarátok például, az vicces de nem túl agyalós), így nem marad időm h.lyeségeken gondolkozni.

Vagy olvasok. Egy izgi regény,a mibe belemélyülök, aztán ha már leragad a szedem gyors villanyoltás és már alszom is.

2015. aug. 16. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én gyakran azért nem tudtam elaludni,mert nagyon erősen és gyorsan vert a szívem :/
2015. szept. 21. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!