Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mit tegyek ez ellen: szédülés,...

Mit tegyek ez ellen: szédülés, idegesség?

Figyelt kérdés

Több mint fél éves stressz után vagyok, nagyon túlhajszoltam magam az utóbbi időben (ennek szerencsére júniusban vége lett), és kb. két hónapja érzem ezt. Nem folyamatosan szédülök, csak néha-néha előjön. Ilyenor nem kell leülnöm, rendesen tudok állni tovább, de például sétálás közben, meg ülés közben is ilyen "kilengéseket" érzek. De nem vesztem el az egyensúlyom.

A másik pedig az, hogy a legkisebb stresszen sem tudok uralkodni. A kisebb stresszhelyzeteket, izgalmakat is alig tudom kezelni magamban.

Mit tudnátok ajánlani ez ellen? Valami nyugtató tea, relaxálás? Esetleg valami sportot kipróbáljak (jóga, futás)? Vitaminok?

Jó lenne, ha végre össze tudnám szedni magam! :(



2015. júl. 10. 22:25
 1/1 anonim ***** válasza:
Aludj eleget , ne idegesítsd magad a dolgokon , és maradj olyan közösségbe ahol normális megértő emberek vannak . A legjobb szerintem ilyenkor a pihenés , és a nyugalom. Ha úgy érzed ideges vagy és épp megteheted ülj le igyál valami finomat , és nézz tv-t esetleg , csinálj bármi mást nem lehet mindenre megoldás a gyógyszer
2015. júl. 27. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!