Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Beöntést, otthon házilag...

Beöntést, otthon házilag mikor érdemes csinálni?

Figyelt kérdés

Reggel felkelés után vagy este lefekvés előtt?

Mit érdemes a vízbe tenni?

Olvastam,hogy van aki kamillateával csinálja,van aki beletesz sót van aki pedig azt tanácsolja,hogy 1 liter vízhez tegyünk 3 kanál citromlevet.. és van aki a zuhanyt használja..


2015. aug. 18. 21:01
 1/9 anonim ***** válasza:
42%
egyáltalán nem ajánlatos otthon beöntést csinálni, főleg nem rendszeresen. Honnan veszed ezt a marhaságot????
2015. aug. 18. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
Mi a fenének csinálnál ilyet???
2015. aug. 18. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Pl krónikus székrekedés esetén orvosi javaslatra, előírás szerint szabad csak csinálni. Pont amiatt, mert betegség függő, hogy mit kell a beöntőfolyadékhoz adni és mennyit.

Ne tedd tönkre magad a semmiért, mert valamelyik oldal szerint ettől majd rohadt egészséges leszel.

2015. aug. 18. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Senki nem beszélt rendszerességről.

Nem mennék bele a vitába,hogy ki szerint egészséges és ki szerint nem az,mert nem erről szól a kérdés.

A kérdés egyértelmű.

Akinek van tapasztalata,és ezt megosztaná,nagyon megköszönném.

Aki nem tud érdemben hozzászólni,annak köszönöm a látogatást.

2015. aug. 18. 21:18
 5/9 anonim ***** válasza:
45%

"és van aki a zuhanyt használja.."


Ehhez igen nagy adag mazochizmus kell. Az extrém hülyeségen kívül.

Nem beszélve arról, micsoda élmény lehet ezek után a tisztálkodás a vele egy háztartásban élőknek...

2015. aug. 18. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Amikor 2 hónapig hasmenésem volt a kandidiázisom miatt, akkor sajnos kellett csinálnom, hiszen napi 3-4 alkalommal kellett könnyítenem magamon és nagyon nem volt kellemes. Az orvosom tanácsolta, hogy kamilla teával csináljam, az enyhíti a kellemetlen érzést, nyugtat és valamelyest fertőtlenít. Este csináltam minden nap, de csak finoman, zuhanyt semmiképp se használj, egyrészt nagyon nem higiénikus, másrészt nem egyszerű beállítani hozzá és nagyon kellemetlen meglepetés érhet. Inkább vegyél készletet, megéri!

Valamint ha nem muszáj, ne csináld, csak ha indokolt!

2015. aug. 18. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Attól függ, mi a panaszod. A kamillatea például elvileg gyulladáscsökkentő, szóval gondolom, hogy azt a bél gyulladásos betegségeinél alkalmazzák. A többit nem tudom.

Csinálni pedig székelés után érdemes, és amikor van rá egy nyugodt órád.

2015. aug. 18. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
A készlet már megvan hozzá,csak nem tudom mikor érdemes elkezdeni és mit tegyek a vízbe.
2015. aug. 18. 21:41
 9/9 anonim ***** válasza:
Én reggel szoktam felkelés előtt. Kamilla, szódabikarbóna, só, étolaj, glicerin, mikor melyik. Zárt rendszerű, vagyis gumitáska olyan mint a melegvizes palack és szilikon gumiból készűlt dupla ballonos felpumpálható beöntés katéterrel használom mert nekem az kényelmes és biztonságos.
2017. nov. 13. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!