Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mivel érdemes otthon kitakarít...

Mivel érdemes otthon kitakarítani a fület? Olvastam hogy étolajjal és szódabikarbónával is egész jól lehet.

Figyelt kérdés
2013. okt. 25. 07:25
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Tiszta meleg vízzel,ha ezzel rendszeresen kiöblíted nincs olyan ,ami bele száradna és akármilyen csodaszer kéne. A fülkagylódat lehet szappanos vízzel,de belül a hallójáratodat csak tisztával,mert a vegyszer száríthatja,ami még több zsír termelésére készteti a fület.
2013. okt. 25. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Semmivel nem kell takarítgatni, mert gond lehet belőle, fürdéskor a külső hallójáratot sima vízzel kimosod.
2013. okt. 25. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
tiszta víz,audi spray
2013. okt. 25. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
én már 20 éve minden nap fûlpiszkával kitörlöm, benyúlok egészen a dobhártyámig, teljesen feleslegesen parázzák ezt túl sokan...
2013. okt. 25. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Utolsó, én is így tettem évekig. Kb. 12 éve nagyon benáthásodtam, fülészetre küldtek, ahol azt mondták, hogy akkor ők kimosnák, amit ott találnak. Alig hittem el, hogy mindkét fülemből borsónyi méretű golyó jött ki a befecskendezett langyos víztől..
2013. okt. 25. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
fülgyertya
2013. okt. 25. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
fülgyertya. füpliszkáló az nem.
2013. okt. 25. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
jaja fülgyertya is jó cucc, amúgy az én fülemben nincs borsó méretü zsír, egyrészt konkrétan imádom a dobhártyám csikizni, másrészt már mondta fül orr gégész is, hogy szép tiszta fül és orrjárataim vannak
2013. okt. 25. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Tulajdonképpen az egész vita felesleges. A belső hallójáratot nem kell kimosni! A fülzsír többek közt azért van,hogy tisztítsa. csak ott kell mosni,tisztítani,ahol még ujjbeggyel eléred.
2013. okt. 25. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

A fülbe SEMMIT nem dugunk, nem öntünk. Magától tisztul.


Egyébként orvosin Pécsen a fül-orr-gége vizsga egyik minimumkérdeése pont az, hogy mit dughat a laikus a fülébe. A helyes válasz: A könyökét. :-D

2013. okt. 25. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!