Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Szerintetek mi az ideális...

Szerintetek mi az ideális öltözet 22°C-ra?

Figyelt kérdés
Pénteken megyek az állatkertbe es elvileg 22°C lesz. Utána megyek a westendbe ott meg úgysincs hideg. Szóval hosszugatya oké az állatkertbe de a westendben meg fogok sülni. Szerintetek mit vegyek fel hogy nem fazzal de ne is legyen melegem?
2015. aug. 19. 13:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Mozgás közben nem olyan hűvös az a 22 fok. Egy halásznadrágban szerintem nem fáznál, esetleg egy pulcsit lehet készíteni de szerintem mozgás közben nem is kell, de ez függ attól, hogy mennyire vagy fázós. Nemedet nem írtad le. Itt ma délelőtt 22 fok volt, nő vagyok, leggingsben indultam el és ujjatlan hosszított felsőben, pulcsiban de a pulcsi hamar lekerült. A férjem még 20 fokban sem vesz fel hosszú nadrágot vagy pulcsit.
2015. aug. 19. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én 22 foknál már szoknyát és nyári felsőt hordok szandállal. De már 19-nél is. Szerintem nem olyan hideg az.
2015. aug. 19. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Egyénfüggő.

Ismertem egy embert, aki mínus 12°C hidegben csak alsó gatyában és papucsban járt (akkor jött haza a gulágról), viszont a kollégám már 20°C alatt hosszú also nadrágot vett magára és csak 24°C feltt vette le.

2015. aug. 19. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Lány vagyok:)
2015. aug. 19. 18:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!