Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért vagyok olyan nyomott,...

Miért vagyok olyan nyomott, vagy mint akit fejbe vágtak? Hogyan tudnám ezt megváltoztatni?

Figyelt kérdés

Most is érzem, hogy olyan nyomott vagyok, néha kedvtelen, mint akit fejbe vágtak, és émelygős.

Olyan, mintha nem lenne energiám és kedvem semmihez, közben pedig nem vagyok álmos. Inkább olyan unott. (még ha kimozdulok, akkor is, és nem értem, miért)

Nem hiszem, hogy az idő miatt lenne, mert sokszor van ilyen.


Vérnyomásom átlagos, 105 és 130 között.


Mi lehet ennek az oka? Kevés folyadék? vagy valami más?

Valahogy meg tudnám csinálni, hogy energia dús, életerős legyek, aki nagyon jól tud koncentrálni, és nem unott?

22/F



2015. aug. 20. 17:29
 1/6 A kérdező kommentje:
Sokszor a szememnél is érzem, hogy olyan nyomott, stb.
2015. aug. 20. 17:30
 2/6 A kérdező kommentje:

Vagy olyan érzés, mintha néznék a semmibe pedig konkrétan valamit nézek.


Valakinek volt már ilyen?

2015. aug. 20. 17:36
 3/6 anonim ***** válasza:
Ezek az antiszoc. első jelei. Szerintem az a problémád, hogy nem ér sikerélmény és ezek nélkül csak unalmasan telnek a napjaid. Mozdulj ki, akár egyedül is menj el bringázni vagy valami. Tanuló vagy még?
2015. aug. 20. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Ér sikerélmény, de az sem változtat ezen.


A legjobb szó a "kábaság" amúgy.

2015. aug. 20. 17:50
 5/6 A kérdező kommentje:
és nem vagyok antiszociális
2015. aug. 20. 17:50
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy fejbe vágtak ?
2015. aug. 20. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!