Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » A folyamatos/állandó marihuana...

A folyamatos/állandó marihuana-fogyasztástól kialakulhat krónikus fejfájás?

Figyelt kérdés
2010. márc. 10. 11:19
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Minden további nélkül.
2010. márc. 10. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

ilyenkor mindig ilyeneket hallgatok:

http://www.youtube.com/watch?v=BMa84MwQ8j4

http://www.youtube.com/watch?v=66Ua6fGkLmo


ennek lehet valami köze hozzá?

Nem lehet, hogy azért van mert ilyeneket hallgatok ilyenkor mindig?

2010. márc. 10. 11:27
 3/9 anonim ***** válasza:
87%
fejfájásról nem hallottam. de a barátnőm rendszeres fogyasztója, már 3-4 éve, és meg kell mondanom, hogy az eddig okos értelmes, gyors észjárású vidám csajból most egy betompult, kissé elbutult, lassan kapcsoló, folyamatosan rossz kedvű nőszemély lett
2010. márc. 10. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
72%

Kialakulhat bizony, de ha leállsz róla pár hétre elmúlik. Amúgy is jobb minél ritkábban, annál jobb a hatás. Egy időben én is majd mindennap eldurrantottam egy jó erős jointot, jött is a fejfájás, a tompaság érzés, és ami addig jó volt benne semmi sem maradt. Gyakorlatilag olyan, mintha nyugtatót szednél tartósan, eleinte az is felszabadító, lebegő érzéseket ad aztán meg zombi leszel.

1-2 hetire próbáld leszorítani a szívást és színtiszta lesz az élvezet. :)

2010. márc. 10. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Az elég cink.. Én is évek óta használom, de nekem nincsenek ilyen problémáim szerencsére..Én mindig vidám vagyok, és nem lettem eltompult. :D
2010. márc. 10. 11:32
 6/9 anonim ***** válasza:
64%

11:30

Akkor hagyja abba 3-6 hónap és visszatalálhat a régi önmagához. 1-2 hónapig depressziós és idegbeteg lesz, de ha rendbe jön és kitisztul folytathatja ott, ahol abbahagyta csak ezúttal mértékkel. :9

2010. márc. 10. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
11:38-nak igaza van, lehet hogy jót tenne neki! ^^
2010. márc. 10. 11:43
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen... Egyszeri alkalomtól is lehet, és sima ciginél is. Ahogy leszívod a füstjét szívsz vele szén-monoxidot is. Ez jobban kötődik a vörösvértestjeidhez, mint az oxigén, így elfoglalja a helyét. Emiatt nem jut elég oxigén az agyadba (se semmilyen szervedbe/sejtjeidbe). Időbe tart mire kitisztul a szervezetedből, és az oxigénhiányos állapot miatt bizony előfordulhat fejfájás. Ha nem hagyod kitisztulni (rendszeresen fogyasztod) a fejfájás krónikussá válhat. Erre persze rásegíthet hajlam is.
2010. márc. 10. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
1000 kösz azért a bobakomre számért, k*rva jó! :D
2010. máj. 12. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!