Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Tényleg normálisak az extra...

Tényleg normálisak az extra szívverések? Nálam olyan érzés mint amikor beakad a levegő, illetve kiráz a hideg, szóval erőteljesen szoktam őket érezni.

Figyelt kérdés
2015. aug. 25. 16:30
 1/6 anonim ***** válasza:

Mikor voltal kardiologian utoljara, mennyi ideje erzel ilyeneket?


Annyira nem tunik normalisnak.

2015. aug. 25. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Amíg csak nyugalmi helyzetben jelentkezik addig igen. Van a DM ben 400 mg os magnézium nem is drágán. Érdemes kipróbálni nekem sokat ritkult mióta szedem.
2015. aug. 25. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Évek óta van,van hogy napokig nem érzem, de ha például beteg vagyok elég lehajolnom vagy egy mélyebb sóhaj is néha.

Nagyon azért nem fáj, de érzem... Voltam vele orvosnál azt mondja normálisak, szív UH negatív. azt mondják semmi bajom.

A magnézium amúgy tényleg segít, de van, hogy meg sem kottyan neki. Szóval mikor hogyan.

2015. aug. 25. 16:50
 4/6 A kérdező kommentje:

Volt, hogy terhelésre jelentkezett, és olyan volt mintha utána sebességet váltana a szívem, szóval mondjuk egy 80-as pulzusból hirtelen 160-as lett.

Az orvos látatlanban azt mondja kizárja a fibrillációt, mert akkor szerinte már halott lennék. Amúgy ez a gyorsulás idővel lelassult 10-20 mp alatt.

2015. aug. 25. 16:52
 5/6 anonim ***** válasza:
Szupraventrikuláris tachycardia.
2015. aug. 25. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Igen én is erre tippeltem az interneten olvasott anyagok alapján.

Az veszélyes?

2015. aug. 25. 18:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!