Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Iszonyatosan fáradt és levert...

Iszonyatosan fáradt és levert vagyok. Mitől lehet?

Figyelt kérdés
Rengeteget alszom és miután felkelek szinte egyből fáradt vagyok.érettségi előtt állok és egyszerűen nem tudok koncentrálni.kérlek adjatok valamilyen tippet...köszi(gondoltam vitaminhiányra is,de sok gyümölcsöt eszek,habár lehet,h ez nem elég?)
2010. márc. 10. 21:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Nálam ugyanez, de dettó. Ha hazaérek a melóból már bújok is bele az ágyba és azonnal el is alszom. Nyúzott és fáradt vagyok. De kiderült, vashiányom van. Ugyhogy tunkolom magamat vassal Supradyn F bogyóval, Magne B6-al, majd csak feltámadok tőle.
2010. márc. 10. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ja,mé csak annyit,h ez így túlzás,h rengeteget alszom:éjjel későn fekszem,kb.5-6 órát alszok,aztán mikor hazaérek a suliból le kell feküdnöm min.2órára és utánna is olyan vagyok mint egy hulla.Egyébként viszonylag sokat vagyok a friss levegőn.
2010. márc. 10. 21:42
 3/4 anonim ***** válasza:
Figyelj, jó lenne egy teljes vérkép, kimutatná nem vagy e valóban vashiányos! Meg különben is ilyenkor tél végén kimerülnek a vitamin tartalékaink.A friss levegő meg kicsípi az orrod hegyét::))
2010. márc. 11. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen,köszi én is gondoltam vérképre,de nem olyan régen csináltak és nem találtak semmit...:S a vitamin hátha segít,+ úgy érzem,h ez a hosszú tél is tökre megviselt pszichésen.Jajj csak jönne már az igazi tavasz...
2010. márc. 11. 00:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!