Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Bevált praktika szédülés ellen?

Bevált praktika szédülés ellen?

Figyelt kérdés
Reggel arra keltem, hogy forog velem a világ. Este még minden rendben volt, most pedig szédülök. Hányingerem még nincs, de félek, hogy hányni is fogok ez miatt. Jó lenne, ha segítene valaki, mert külföldön vagyok, és itt nem szivessen lennék rosszul.
2015. aug. 28. 09:07
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha van lehetőséged, ülj le, és tedd a két térded közé a fejed... Ez nálam mindig bevált

A biztonság kedvéért azért nézd/nézesd meg, hogy nem vagy e beteg!

2015. aug. 28. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Reggeli szédülés leggyakrabban az alacsony vércukorszint miatt van. Így az evés a legjobb ez ellen.

De én csak tippelni tudok. Ha nem oldja meg a problémát, esetleg tudsz mérni vérnyomást de annyi dolog okozhat szédülést.. fül-orr-gégészeti, neurológiai, belgyógyászati, reumatológiai eredetű dolgok.

2015. aug. 28. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Tusoljunk le minden reggel – miután már jól átmelegedtünk – hideg vízzel. Kezdjük a jobb lábunknál, majd fokozatosan haladjunk felfelé. Majd ismét meleggel, és a váltást legalább 3-szor ismételjük meg; végül hideggel fejezzük be. Aranyszabály: mindig a periféria felől haladjunk a szív irányába, és a hideg épp csak érje a bőrt, nem szabad lehűteni a testet!
2015. aug. 30. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!