Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mitől vérzik az orrom ennyit?

Mitől vérzik az orrom ennyit?

Figyelt kérdés

kb 2 éve 1-2 havonta egyszer elkezd vérezni az orrom, de kb 5 percig ha nem tovább, és elég nagy mennyiségü vér kijön belölem, ha abba marad általában pár óra mulva még egyszer nekikezd, volt sokszor olyan is, hogy álmomból ébredve véres a párnám és folyik a vér az orromból....

mi lehet ennek az oka?


2010. márc. 11. 12:56
 1/6 anonim ***** válasza:

Sokféle oka lehet...hirtelen nekem magas vérnyomás jutott eszembe..

Ne találgass,orvoshoz menj el,ki kell deríteni az okát!

2010. márc. 11. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
lehetnek simán gyengék a hajszálerek,szövetek,orrvérzőknek sokkal több C-vitamint(BIOFLAVONOIDOKKAL!!)kellene szedniük.
2010. márc. 11. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szedjél Rutascorbint, kifejezetten erre való. Édesanyámnak is sokszor eleredt az orra vére. Elment fül-orr gégészetre, és ezt írták fel neki. Ez hajszálér erősítésére való, azt hiszem recept nélkül lehet kapni. Azért nem ártana megnézni otthon a vérnyomásodat sem. Főleg akkor, amikor elered.
2010. márc. 11. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

mindenki ezt mondja, hogy magas a vérnyomásom biztos...

de az a vicc hogy nekem mindig nagyon alacsony, teljesen normális mindig, sokszor szoktam mérni

2010. márc. 11. 13:29
 5/6 anonim ***** válasza:
hát akkor orvos a megoldás...jobb ha te is megnyugszol,és tudod mi okozza ezt,mint hogy találgass,és aggódj,nem?
2010. márc. 11. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem menj orvoshoz. Lehet, hogy valamilyen gyógyszer allergia. Nekem valami érfal gyengeséget mondott a dokinő és ezzel angiográfiára (érfestésre) kellene mennem, de nincs időm. Esetleg nincs valmi por allergiád? Mert az is lehet, hogy a sok orrfújástól vérzik az orrod(ilyenkor az érfalak elgyengülnek). Szedhetsz Rutascorbint is vagy valami C-vitamin szerűt.
2010. márc. 11. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!