Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » MIért hányok ennyit?

MIért hányok ennyit?

Figyelt kérdés

Nem értem mi van velem!! MOstanában 4-5 hete teljesen rendszertelenül össze-vissza hányok de sugárban.

Hányinger nem előzi meg. fogytam is. Állandóan rossz a hasi komfort érzetem. Sportolok,szedek vitaminokat nem értem mi a bajom. Elmentem kivizsgálásra is SEMMIT! nem találtak !!!! Egyedül az Eosinophil értékem volt magas,de azt mondták nem vészes. Szedjem csak tovább a vitaminokat. Szedem....de most meg észre vettem,hogy hajmosás után csomókban hullik a hajam és erősen korpásodik is. Vettem Nasivint rá. Sőt!! A vállamon ilyen fura fehér foltok jelentek meg, Olyanok mint a pigmentfoltok. És az utóbbi 2hónapban 2x is előfordult,hogy mind a két alsó lábszáram erősen kiömlött és viszketett.

Nem értem mi történik velem???!!! Hangulatom borzalmas! Hullámzó kedélyállapot,sírógörcsök,szex iránt is megcsappant a vágyam. nem értem!!! És az a baj,h.a dokik meg hülyének néznek mivel szerintük jók az eredményeim...........volt valaki hasonló helyzetben???? Vagy sejti valaki,h.mi is lehet ez???


2011. júl. 20. 11:30
 1/7 anonim ***** válasza:
Általában akkor néznek hülyének a dokik, ha pszichikai jellegű, mint a "betegségek" 80%-a.
2011. júl. 20. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szia,

Írj privátban és ott megbeszéljük, hátha tudok neked segíteni.

2011. júl. 20. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hát köszönöm,nem magamnak idézem elő!!!! Van gyerekem,jó munkám,egész jó fizetésem ,csúnya se vagyok nincs rossz életem mégis szenvedek ezektől a tünetektől!! Pedig nagyon nem akarok!!! Elhiheted..........már lassan dokihoz sem merek menni mert úgy érzem felesleges
2011. júl. 20. 11:36
 4/7 A kérdező kommentje:
Írtam és köszönöm:)
2011. júl. 20. 11:36
 5/7 anonim ***** válasza:
Gyomorfekélyre vizsgáltak? Nem szeretnélek megijeszteni, de egy ismerősöm is így hányt, és ezt állapították meg nála. Kapott rá gyógyszert és hamar rendbejött.
2011. júl. 20. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem arra nem,de most jól megijedtem.....voltam pedig magánlaborban is.
2011. júl. 20. 11:45
 7/7 sine.lacrimna ***** válasza:

gastroscopiára is elmentél?

A hajad szerintem azért hullik mert kevés tápanyag szívódik fel, mert mindent kihánysz.

2011. júl. 22. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!