Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mi lehet ez a kézfejemen?

Mi lehet ez a kézfejemen?

Figyelt kérdés

Évek óta szenvedek ettől, a középső ujjamon van, egy gombostű fej nagyságú ilyen bőrkeményedés vagy tyúkszem, (nem tudom pontosan minek nevezzem, de talán egy és ugyanaz)

és mar borzasztóan idegesít, néha elviselhetőbb, ilyenkor vissza húzódik kicsit, és puha, máskor pedig kidudorodik mintha tényleg a borom alatt egy gombostű fej lenne, és kemény. Próbálkoztam már sok mindennel, eredménytelenül,

(raktapasz,gyógyszer,100féle házi praktika és 100 féle kenőcs), de semmit nem használt.

Rengeteg bőrgyógyász megnézte már, de senki nem tudta pontosan megmondani mi is lehet ez…:S Harmadikos koromban jött elő és azóta ott maradt. Most elsős középiskolás vagyok és nagyon zavar... Én már arra is gondoltam,hogy a tyúkszem valamitől elfertőződhetett!

Aki tud egy-két jó tanácsot, megköszönném.

[link]

[link]

[link]

[link]


2010. márc. 11. 17:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem tyúkszem. Próbáld meg bekenni Vérhulló fecskefűvel. Tesóm azzal kente.
2010. márc. 11. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

már próbáltam.:S nem segített...

Azt is hallottam,hogyha lepisiled jó párszor akkor is elmúlik,igaz lehet?

Menyiért lehetne venni ilyen Vérehulló fecskefű ecsetelőt??

2010. márc. 11. 17:30
 3/5 A kérdező kommentje:
tehát ilyet: [link]
2010. márc. 11. 17:30
 4/5 anonim ***** válasza:
nekem inkább vadhúsnak / porcleválásnak látszik , érzel benne valami mozgást ha el kezded nyomogatni vagy kemény?
2010. márc. 11. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
vadhús?az meg micsoda? nem kemény és nem érzek benne semmit...
2010. márc. 12. 17:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!