Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit csináljak a púppal a...

Mit csináljak a púppal a kézfejemen?

Figyelt kérdés

Már több hónapja van egy kis púp a kézfejemen a csuklóm felett pont.Többször eltűnt már de 1-2 hét múlva folyton visszajön,akkor tart 2-3 hétig,megint eltűnik kicsit és megint visszajön.Ha ép 'előjön' fáj és alig tudok rátámaszkodni.Nem igazán tudom hogy mi ez vagy hogy mit csináljak vele.Gondoltam arra hogy talán megerőltetem de őszintén szólva nem sportolok és semmi olyat nem csinálok amivel megerőltethetném.Ha valakinek esetleg lenne ötlete megköszönném ha megosztaná velem. 17/ L



[link]


2011. szept. 11. 19:03
 1/1 anonim ***** válasza:
Ganglion, sebész kivágja helyi érzéstelenítéssel, barátnőmnek is volt neki is kivágták, nem fájt neki, pár perc alatt kész!!! Azt hiszem bőrgyógyászhoz kell elsőnek menni!!!
2011. szept. 11. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!