Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Elmehetek egyedül orvoshoz?

Elmehetek egyedül orvoshoz?

Figyelt kérdés

Nem birok tesizni (a régi tanárom mondta menjek el kivizsgáltatni magam mert ez igy nem jó) ha fel állok az ágyból vagy a székről elsötétűl minden és el szédülök van amikor ilyen rezgés megy át a kezemen olyankor le kell ülnöm nem birok egy pohárt se felemelni

nem birok meg tenni 200-300 méter

olyan érzésem van amikor nem birok hogy egy ilyen gyors hodeg át megy rajtam

nem tudok inni vizet nem kivánom naponta 2-max5 pohár vizet iszok enni sem szeretek bármit tegnap óta hideg a talpam

nem szeretek ki menni sosem megyek ki csak akkor amikor iskolába kell menni

szerintem magas a vérnyomásom

most is nem birom irni a kérdést ha veszek levegőt és ióki fulyom akkor a lábamon át megy egy ilyen hideg meleg érzés

mi bajom lehet miért nem birok semmit

tesi tanárnak mit mondjak

anya azt mondja csak lusta vagyok

13/F


2015. szept. 7. 19:34
 1/1 anonim válasza:
Látszik hogy jól meg vagy ijedve, lehet hogy a tüneteid egy részét ez okozza, de biztos hogy ront rajtuk. Anyukádnak ne higgy, ezt ki kell vizsgáltatni. Ha tudsz, menj el a gyerekorvosodhoz (TAJ kártyát vigyél), de a legegyszerűbb, hogyha van, akkor menj el az iskolaorvoshoz. Mindegy mit csinálsz ezek közül csak azt ne hidd el, hogy ez lustaság.
2015. szept. 8. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!