Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Büszke lehetnék magamra,...

Büszke lehetnék magamra, boldog lehetnék de mégsem vagyok az, mi lehet az oka?

Figyelt kérdés

ott vagyok ahol lenni szeretnék,abban az iskolában tanulok ahol szeretnék,olyan helyen töltöm a gyakorlatom amilyen jóra nem is számítottam(mindezekért 4 éve küzdök,a semmiből küzdöttem fel magam közben volt egy nagy balesetem is egyik műtét során meg is haltam pár pillanatra) a hobbimmal keresek mellékesen néha pénzt,amit szintén nagyon szeretek csinálni...minden nap segítek valakin/valakiken..(apró dolgok pl. segítek egy néninek lejönni a lépcsőn vagy felsegítem azt aki elesik és összeszedem a dolgait ha esetleg elszóródtak vagy ha arra van szükség meghallgatom az embereket ilyen apró dolgokra kell gondolni)

sok örömteli pillanat ér sok kellemes meglepetés ,tényleg olyanok amiktől az emberek könnyekig hatódnak,jómagam is

és mégsem vagyok boldog...sem büszke az elért "sikereimre"

(kényszergondolatokkal küzdök amik kínoznak és félelmet keltenek bennem,egész gyerekkoromtól kezdve szorongásos voltam..gondolom ezek beleszámítanak) de nem gondolnom ,hogy ennyire rányomhatnák a bélyegüket


2015. szept. 10. 10:54
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem várj valami nagy, mindent elborító örömet.

Az a lényeg, hogy az élet apró örömeit értékeld.

És ez meg van neked. Hiszen minden nap történik veled valami kis apró jó dolog, vagy te okozol valakinek egy kis örömet.

Talán túl nagy érzéseket vársz.

2015. szept. 10. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Jaj, még az is lehet, hogy csak azért nem érzed igazán, mert nem kapsz kívülről visszaigazolást a környezetedből!

De ne várj rájuk!

Ügyes vagy, hogy elérted, amit akartál. Büszke lehetsz! És nagyon kedves tőled, hogy minden nap igyekszel segíteni valakinek!

2015. szept. 10. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
hát pozitív megerősítést tényleg nem kapok..negatívat annál többet...kényszertbetegségem miatt is apám folyton bánt,lenéz és megvet miatta nem érti és nem is akarja megérteni...hiába mondom,hogy nekem ez rossz én örülnék a legjobban,ha nem kéne szenvednem
2015. szept. 11. 10:14
 4/6 jmuzsi válasza:
én tolókocsis vagyok és midig sírhatnék de ehelyett boldog vagyok hogy élek ha rossz a kedvem odaülők a tükörlé és elmondom hogy mit szeretek magamba és kész a kora önbizalmat add mint egy ház
2016. ápr. 17. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 jmuzsi válasza:
ja és mindig tüzlki egy célt amit nehéz elérni nekem ilyen a seo meg tanulása mert egy kézel tudok csak írni de meg találtam azokat a programokat amik tudnak segíteni kódokat optimalizálni ugyan mindenki azt mondta hogy nem tudom meg csinálni mert kell tudni kódolni de meg csináltam
2016. ápr. 17. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 jmuzsi válasza:
még a szüleim is azt mondták hogy ehez egyetemet kell végezni és itt az eredmény [link]
2016. ápr. 17. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!