Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Menjek holnap iskolába? Anya...

Menjek holnap iskolába? Anya szerint ne, én meg nem tudom.

Figyelt kérdés

Úgy kezdődött hogy megfáztam múlthéten,de nem volt olyan vészes,tehát mentem suliba,aztán el is múlt,de most kedden is kijött,csak rosszabb,mondjuk ritkán köhögök(de akkor eléggé)és fáj a torkom+fülem.

Mentem kedden,szerdán és ma is iskolába,mert itthon egész jól voltam(mondjuk feküdtem kb egész nap,lehet azért)de ahogy levegőre mentem hosszabb időre elkezdett nagyon fájni a torkom és a fülem és utána egésznap hol kevéssé hol jobban megint.



2015. szept. 10. 19:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem hétfőig ne menj, addig meggyógyulhatsz.
2015. szept. 10. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Várd meg a holnapot, ha nem érzed jól magad, nyugodt szívvel menj el orvoshoz.
2015. szept. 10. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ilyen esetben amíg ilyen takony idő van, inkább pihenj és igyál sok teát. Meg c vitamint vigyél be a szervezetedbe. Holnap már úgyis péntek, ez az egy nap nem a világ vége, ha kihagyod.
2015. szept. 10. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!