Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ez normális? (orrvérzés)

Ez normális? (orrvérzés)

Figyelt kérdés
Egy pár napja náthás vagyok,de elég durván,konkrétan már sebesre fújtam az orrom :D viszont tegnap vérzett 2szer is és ma is 2szer. Nem volt durva egyik se,de mindig ugyanúgy volt. tegnap is a 2ből az egyiknél úgy vérzett hogy nem csináltam semmit,nem fújtam,csak ültem és picit eleredt de szerintem 1 percig se tartott. aztán amikor fújtam,akkor utána kb 5 percig. ma is ugyanígy történt. ez normális? kicsit azért idegesít,már nem is merem kifújni az orrom. ( 16/L)
2015. szept. 15. 18:48
 1/1 anonim válasza:
Sok orrfujastol serulnek az erek az orrodban és van amelyik csak kis idő múlva kezdenek vérezni. Ez tok normalis. Jó tanács;fujjd ovatosabban az orrod és használj gyogynovenyes orrspreat
2015. szept. 15. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!