Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mit tegyek, mit szedjek rá...

Mit tegyek, mit szedjek rá mit egyek?

Figyelt kérdés

17 éves lány vagyok.

és 3 napja eszméletlen epegörcsöm van.

csütörtökön kihivtuk a háziorvost, kaptam injekciót, no-spat, meg antibiotikumot utána picit jobb lett. kaptam no-spat napi 3x1et, de nem használ pedig már 3 napja szedem.

Diétázom is, de nem múlik el, nem tudok feküdni sem ülni, hosszú távon menni sem, mert begörcsölök...

főtt krumplit meg riszt háztartási kekszet ropit eszem meg vizet teát iszom, almát eszem.

de nagyon fáj, hnap dolgom van, elkell mennem itthonról... de így hogyan...?

segítsetek mit tegyek


2010. márc. 13. 21:24
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem hívjátok ki az ügyeletet, így ne menj sehova, mondd le a programot.
2010. márc. 13. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Tuti,hogy epe görcsöd van.Ahogy leirtad nekem vagbél gyulladás jutott eszembe.Én elmennék most az ügyeletre.
2010. márc. 13. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Tuti,hogy epe görcsöd van?Kérdés akart lenni.
2010. márc. 13. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
igen az epém fáj, régen is epés voltam.
2010. márc. 13. 21:34
 5/10 anonim ***** válasza:
Szedd amit adtak és hívj mentőt irány a kórház! Ez nem tréfa
2010. márc. 13. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ügyeletes orvost hívjatok, ő megmondja, h mit tegyél, szedjél, mi a görcsöd okozója. De ha nem javul az epegörcsöd, holnap semmiképpen ne menj sehova! Fontosabb a pihenés, és, h elmúljon a görcs!

Remélem, h hamar rendbe jössz :)

Jobbulást kívánok!!! :)

20/L

2010. márc. 13. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Régen nekem is voltak epegörcseim.Akkor is, ha almát ettem.Javaslom,hogy azt ne egyél,de hívd az ügyeletet.
2010. márc. 13. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

köszönöm.

de attól is fájhat hogy holnap vagy holnapután kell megjönnie... ?

2010. márc. 13. 21:54
 9/10 A kérdező kommentje:

meg hogy ne menjek sehova...

totál egyértelmű, hpgy 3 napja nem voltam suliba, mert kiirt a doki. de minek pihenjek, ha feküdni sem jó, mert egyszerűen úgy nyilallik a jobb bordaívem alatt, hogy megdöglök? felesleges pihenni, 3 napja azt csinálom és nem múlik el.

mellesleg jövőhét kedden suli, és ha nem múlik el akkor hiányzok még1 hetet? hogyne!

2010. márc. 13. 21:59
 10/10 anonim ***** válasza:
A mensitől nem a jobb bordaíved alatt fájna. Tényleg nem tréfa, a panaszaid mögött lehet epehólyag-gyulladástól kezdve sokminden, és utána kellene járni. Igazán tiszteletreméltó, hogy nem szeretnéd elhanyagolni az egyéb kötelezettségeidet, de szerencsétlen esetben akár jóval hosszabb kórházi tortúrának is elébe nézhetsz, mint a mostani hiányzások, ha nem oldják meg korrekt módon a problémát.
2010. márc. 13. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!