Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ilkatos? Illatositas termeszte...

Ilkatos? Illatositas termesztesen boron?

Figyelt kérdés
Nagyon ozadekony vok.Amikor valamikor Naponta furdok akkor is erezni az izadsagot.nem vagyok kover,allergias vagyok viszont laktoz erzekeny rs gluten erzekeny vagyok,akkor jobban izadok.de nem mindig tartom be a dietat,valamikor eszek olyat amit nem szabadna. Inkabb tobszor mintritkabban.es eszrevettem amikor olyat eszek jobban izadok es viszket ,budosebb.Nem jo a vegyszeres spray,vagy dezodor a vegyszeres izadasgatlok sem jo Pl rexona,fa,szeretnek olyan termeszetes spray ,deot amitol nem pattogok ki.
2015. szept. 24. 10:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Szörnyű!!!! Egy mondatot nrm tudsz leírni magyarul.
2015. szept. 24. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Keress olyan márkájúakat, mint pl. Alverde, Himalaya, Lavera. Ezek természetesebb dezodorok. Az izzadást gátolni nem fogják (nincs bennük alumíniumsó), viszont büdös nem/kevésbé leszel tőlük. Keresd meg azt a fajtát, amelyik neked legjobban beválik.

Ezeket DM-ben illetve Rossmanban is találhatsz, ha ott nem, akkor pl. a Mediline vagy a Herbaház üzleteiben, csak oda nehezebb eljutni.

A Lushnak is vannak jó dezodorai, szilárd illetve hintőpor formában.

2015. szept. 24. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az én kedvencem az Olivia krémdezodor, levendulával. Izzadni fogsz tőle, de büdös biztos nem leszel. Kell 1 hét, míg a szervezeted átáll a natúr dezodorra, amibe nincs alumínium, ezért ne hagyj fel a használatával, ha az első 3 napon mg előjön a kellemetlen szag. :)
2015. szept. 25. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!