Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » A héten napközben elég sokszor...

A héten napközben elég sokszor szédelegtem, pénteken rosszul lettem a munkahelyemen, elvittek dokihoz, azt mondta, hogy vírus, de a háttérben állhat más is?

Figyelt kérdés
Sokat fáj a fejem, és ezért félek, hogy a szédülesem nem a vírustól van, hanem valami mástól, most a legrosszabbra, agydaganatra gondolok :-(
2015. szept. 27. 13:20
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Fejfájásnak, szédülésnek ezernyi oka lehet, miért lenne éppen a legsúlyosabb?

Vérnyomásod rendben?

Szemmészeti dologtól kezdve neurológiai okokig bármi lehet, ki kell vizsgáltatni az okát, ha nem múlik.

2015. szept. 27. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod!

Szemészeten voltam, ott minden rendben. Elvileg a vérnyomásom is rendben van, neurológushoz pedig hamarosan megyek.

2015. szept. 27. 16:05
 3/6 anonim ***** válasza:
Nyugi, az agydaganat a legvalószínűtlenebb. Esetleg figyeld meg, nincs-e front, amikor a tüneteket észleled. A frontérzékenységnek is ezek (is) a tünetei.
2015. szept. 27. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nyaki röntgen nem ártana, de a neurológus odaküld, ha szükségesnek tartja.
2015. szept. 27. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat! Figyelgetem magam amikor megint szédülést érzek, de remélem nem lesz ilyen legközelebb,mert félelmetes nagyon. Szinte rettegek, hogy az utcán leszek rosszul amikor a gyerekeimet viszem az oviba vagy a suliba.
2015. szept. 28. 08:59
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem pszichés alapú. Ez, hogy már rettegsz, hogy az utcán leszel rosszul.. pánikbetegség gyanús.
2016. febr. 15. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!