Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Általános közérzet

A kérdés

Mostanában olvastam valahol, hogy a szisztolés és a diasztolés vérnyomásérték közti különbség (pulzusnyomás) 40-50között normális. Nekem 120/65körül mozog. Tehát55körüli a különbség. Ez még jó érték? 26éves férfi. Panaszom nincs.

2010. márc. 14. 21:36  Privát üzenet  

A válaszok
Teljesen jó érték, aggodalomra semmi okod.

A válaszíró 90%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont 2010. márc. 14. 21:48 Privát üzenet
Ó,de irigyelek!Ez nagyon jó érték,bárcsak nekem is ilyen jó lenne a vérnyomásom!:)

A válaszíró 87%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont 2010. márc. 19. 05:26 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Miért?neked mennyi?

# 3/3Időpont 2010. márc. 19. 08:03 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Mi a különbség a férfi és a női borotva között?
Van különbség női és férfi fogorvos között?
Mi a különbség a női és férfi tusfürdő között?
Férfi és női lovaglónadrág között ( mia a drasztikus) különbség? Mert árbe 1,5-2 drágább?
Mi a különbség a férfi és női ajakápoló között?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések az Általános közérzet rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!