Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Van különbség női és férfi...

Van különbség női és férfi fogorvos között?

Figyelt kérdés
A fogorvosi munkák elvégzésére jó fizikumra van szükség?(pl. húzás) Egy nő is el tudja látni a betegeket úgy, mint egy férfi?
2011. aug. 9. 13:14
 1/6 anonim ***** válasza:
77%
Biztos van nagyon erős massziv nő fogdoki és nagyon gyengusz kis férdi is,de igen általában ugy hallom hogy egy férfi jobban húz fogat,mint egy nő.
2011. aug. 9. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
77%
Hát, nekem egy kezdő fogorvos nő húzta ki a bölcsességfogamat jó múltkoriba, és amikor már félig kint volt, rájött, hogy nem megy neki. Rám nézett, és tök őszintén megkérdezte, hogy "na, mi legyen, hagyjuk így?". Mondtam neki, hogy most már ne, ha félig kihúzta. Akkor eldöntöttem, hogy csakis pasi fogorvoshoz megyek ezután.
2011. aug. 9. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
82%

A férfi fogorvosnak meg tudok fogni a farkát, és közölheted vele:

- most mindketten vigyázni fogunk, hogy ne okozzunk fájdalmat a másiknak!

Viszont a múltkor kétoldalról kaptam 1-1 pár hatalmas mellett a képembe, észre se vettem, mikor húzták a fogam.

2011. aug. 9. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

A fog kihúzása nem erőnlét kérdése.

A technika kérdése az egész. Nem erőből kell kihúzni, hanem döntögetni, csavargatni kell.

2011. aug. 9. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%
Van !Az egyik hím, a másik nőnemü!ezenkívűl semmi
2011. dec. 1. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

A férfi fogorvosoknak fütyijük van, a női fogorvosoknak meg puncijuk. :DDD

(Az Ovizsaru után szabadon...:D)

2012. szept. 14. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!