Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Alvászavarra, stresszre,...

Alvászavarra, stresszre, depresszióra milyen vény nélkül kapható gyógyszert ajánlatok?

Figyelt kérdés

2015. okt. 3. 14:39
 1/5 anonim ***** válasza:

patikában érdeklődd meg inkább!


Én remotive extrát használtam, sokat nem ért, de kicsit jobban aludtam...viszont a sportolás segít, napi egy óra


viszont a depresszió egy súlyos mentális betegség, ha tényleg depressziós vagy, akkor menj el orvoshoz minél előbb!


[link]

2015. okt. 3. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Napi szintű futást, B vitaminok, magnézium szedését.
2015. okt. 3. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Newmi1 ***** válasza:
Mellékvese gyengeség vagy kimerültség. Adrenplus-300 -t próbáld meg, sajnos csak külföldről beszerezhető!
2015. okt. 10. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
54%
xanax
2015. okt. 28. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Sedacur forte. Gyógynővényekből áll és utána olvastam. Orvos nélkül is szedhető. Nem muszáj orvoshoz menned hogy megkérdezd. Írd be a google.com-ba hogy sedacur forte és a házipatika.com oldalra menny rá. Ott mindent le ír. Nekem az orvosom mondta hogy elsőnek próbáljam ki ezt. Ne egyből frontint meg ilyeneket szedjek.
2017. jan. 14. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!