Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Lehet vény nélkül kapni a...

Lehet vény nélkül kapni a patikában depresszióra valami gyógyszert?

Figyelt kérdés
2009. nov. 17. 19:51
 1/9 anonim ***** válasza:

Homeopátiás szert tudok csak, amit vény nélkül tudsz venni patikában. Itt megnézheted melyik szer kell neked:

[link]

2009. nov. 17. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A remotiv nevű gyógyszer egy orbáncfűkészítmény enyhe depresszióban érdemes megpróbálni. Recept nélkül kapható.
2009. nov. 17. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenképpen utánanézek.
2009. nov. 17. 20:45
 4/9 anonim ***** válasza:
Amiket eddig próbáltam (remotív, myrall, sedatif pc) a recept nélkül kaphatóak közül, azok nem értek semmit:(
2009. nov. 22. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Kár :(
2009. nov. 22. 13:33
 6/9 anonim ***** válasza:

Orbáncfűből a Myrall a legjobb kiszerelésű.


Lehet próbálkozni citromfű-kivonattal, 2x500mg.


Van egy olyan, amit nem sokan ismernek, és a magyar patikákban nincs is. Úgy hívják, hogy 5-HTP. Gyakorlatilag a szerotoninszintet emeli, annak a prekurzora.

Én kipróbáltam, kb. 1 hét után nyugodtabb és kiegyensúlyozottabb voltam. És míg addig rosszul voltam, ha kimaradt egy szem nyugtató, ezzel nem így volt. És mivel a benzodiazepin-elvonás az igenis fizikai tüneteket okoz, innen tudom, hogy használt, és nem placebo volt.


[link]

http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__mentalis-egeszseg__1..

[link]


[link]

2009. nov. 22. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszi a választ, ez az 5-HTP tetszik, kár, hogy nincs az itthoni patikákban.. Nem tudod véletlenül mennyi a postaköltség ha rendelnék egyet neten? Mert még sohasem rendeltem netről nem tudom, hogyan zajlik ez. :)

Mennyit érdemes ebből rendelni és neked egy doboz meddig volt elég?

2009. nov. 22. 14:20
 8/9 anonim ***** válasza:

Én is depressziós vagyok. Én gyógyszerektől nagyon rosszul vagyok, úgyhogy a nonit iszom. Vicces,, de az első korttytól röhögőgörcsöt kaptam)) Én szörpöt szoktam venni, úgy veszem észreaz sokkal hatékonyabb mint a kivonat, vagy a tea. Az ára elég borsos, de a mediline-ben viszonylag olcsó. Ha szar kedvre volt okom, sokszor még akkor sem volt...amúgy kételkedve fogyasztottam, szóval biztos h nem csak beképzeltem. Sajnos számomra sem mindig elérhető -a lakhelyemen nem lehet kapni- igy az orbáncfűteán gondolkodom én is. Még valamilyen rózsagyökér-fajtáról is hallottam, h az is természetes antidepresszáns. Na meg az aranykolloidról, bár az 1 év után fejti ki hatását, de az álllítólag tartós.

Én gyógyszereket biztos nem szednék, azok nagyon károsak, a függőség kilalításának veszélyéről már nem is beszélve...

2009. nov. 22. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én a helyedben egy homeopátiás készitményel kezdeném nem gyógszerrel!A Sedatif PC általában szokott használni! Ha nem utána szedj szerintem csak gyógyszert! Bár én inkább a helyedben akkor orvoshoz fordulnék! Nem ciki segítséget kérni egy pszihiátertöl!!A depresszió betegség!És ha nem kezelik nagyobb baj is lehet belőle!
2009. nov. 23. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!