Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » A depresszio kezdeti jelei...

A depresszio kezdeti jelei lennenek? Mar nem birok mosolyogni.

Figyelt kérdés

Szakitottunk a baratommal kb fel eve.. Ezert Jartam rendszeresen pszichologushoz javult is a helyzet.. Az utobbi 2 honapban viszont csak 2 alkalommal voltam es semmit nem ert..nagyjabol a szakitas mar letisztult bennem, csak egeszsegesen gondolok ra es egyre ritkabban.. Mostanaban nem erzem magamat a reginek.. Pszichologus utan sugaroztam, nevettem es egy percig nem volt rossz kedvem.. Lattam magam elott a celokat amik mára elegge elhalvanyultak.. Nincsen kedvem sminkelni magam mikozben hobbikent is imadom csinalni, nincs kedvem talalkozni a barataimmal, ha megis raveszem magam akkor nagyon nehezen es ideig oraig jol os erzem magam, de aztan ujra ramtalal ez a ''magany" fele erzes.. Bulizni elmegyek szombatonkent, hogy a heten sulin kivul legalabb egyszer mozduljak ki.. De ilyenkor altalaban leiszom magam.. Tudom ez csunyan hangzik.. El vagyok veszve a gondolataimban..bar fiatal vagyok de szellemileg sokkal fejlettebb a koromnal.. Annyira vagyok valakira magam melle, neha meg csak a maganyra.. Elveszett az onbizalmam teljes mertekben.. Nem sugarzok es nem birom tovabb megjatszani azt, hogy minden rendben..


Elnezest, hogy ekezet nelkul irtam, telefonrol vagyok.. Aki tudna par tippet mondani, vagy javasolni valamit, vagy aki jart mar ebben a cipoben aztan kikerul belole, nagyon megkoszonnem, ha segitene..


Életkor: 18



2015. okt. 4. 22:56
 1/2 anonim ***** válasza:
57%

"De ilyenkor altalaban leiszom magam"


tenyleg fejlettebb vagy a korodnal XD

2015. okt. 4. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Háziállatod van?
2015. okt. 4. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!