Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Orrdugulás? Ismerősöm (lány)...

Orrdugulás? Ismerősöm (lány) miért hiszi azt, hogy úgy érzi, hogy valami beragadt az orrába? Majd egy órán keresztül fújja, szipog, hogy kijojjon az a valami.

Figyelt kérdés
Én úgy gondolom hogy csak egyszerűen bedugul és az orrnyálkahartya össze szűkülését érzékeli. Természetesen az orrcsepp megoldja a gondot. Bármikor amikor magyarázom neki hogy nem ragadt be egy elefánt se egy penge se egy istentudja mi az orrába természetesen én tudom rosszul, mert hogy nem érzem. Én viszont úgy gondolom hogy ő nem tudja hogy mit érez a saját orrában. Most ő a hülye vagy én? Mi erre a szakmagyarázat amikor ezt érzi? Mi történik pontosan az orrban?

2015. okt. 7. 08:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Nincs esetleg orrsövéynferdülése ?
2015. okt. 7. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nincs. Nem olyan sűrű az orrdugulás, ritkán,de olyankor mindig azt állítja, hogy valami ottvan, de én tisztán hallom hogy csak simán be van dugulva... és már annyira idegesít. Hogyan tudnám neki elmagyarázni, hogy csak megvan dagadva az orrnyálkahártyád vagy vlmi?
2015. okt. 7. 10:32
 3/5 anonim ***** válasza:
de annak oka van, hogy megdagad.... lehet orrpolipja is, bármi, elkéne mennie fül orr gégére és megnézik. VAgy lehet allergiától is, bármitol de valami okozza.
2015. okt. 7. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
egyszerű megfázás vagy valami , torokfájásra panaszkodik enyhén, de engem csak az érdekelne, hogy miért állítja váltig, hogy valami van az orrába:D, ahelyett hogy elfogadná a tényt h be van dugulva haver, és erőlködik erőlködik h márpedig valami ottvan:D ( mi okozza ezt a valami ottvan érzést?
2015. okt. 7. 12:12
 5/5 anonim ***** válasza:
nyilván ha valami felvan dagadva akkor érezhet ott valamit, mint mikor gomboc van a torokban emgfázáskor.
2015. okt. 7. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!