Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ebben a takony időben olyan...

Ebben a takony időben olyan depressziós vagyok. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
15L

2015. okt. 11. 09:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Tanuljál.
2015. okt. 11. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Vegyél fel valami bolondos, jó színes ruhát, sárga/piros/narancssárga/lila/pink keveréket, vagy ami van.:-) Aztán menj ki a piacra, vegyél dísztököket vagy színes virágokat, szalmavirágot, kellékeket, szedhetsz pár szem gesztenyét, és készíts otthonra színes, vidám őszi dekorációt. De vehetsz szelídgesztenyét is, és otthon megsütöd, az is feldobja az embert, pláne, ha van lehetőséged parázson sütni.:-)
2015. okt. 11. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nézz vigjatekokat,tanulj
2015. okt. 13. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Tanulok is, de nem sokat segít:DD
2015. okt. 13. 19:58
 5/5 anonim ***** válasza:

Sportolj minél többet! Ez a depresszió természetes gyógyszere. :) Rám is kihat ez az idő, felkelni sincs kedvem szinte egy reggel se, mikor látom sötét, borult minden, eső esik, pfejj.. találj ki kreatív benti dolgokat. Pl. rajzolj, fess, hajtogass valamit. Kellemes zene mellett nekem ezek sokat segítenek. Youtuberól most tanultam meg pl. masnit hajtogatni. Ezek lekötnek. Meg aerobicozni szoktam, youtubeon szintén rengeteg ilyen videót lehet találni. Utána mindig sokkal jobb a kedvem és felfrissülök. De ha eső nem esik, a szabadban még jobb egy kiadós séta, biciklizés. A tanulás nekem se sokat segít, ideig-óráig leköt, aztán utána meg lehet még ramatyabbul vagyok.. :D

17/L

2015. nov. 30. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!