Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mit tegyek? Totál depressziós...

Ismeretlen :) kérdése:

Mit tegyek? Totál depressziós lettem?

Figyelt kérdés
A történet tavaly nyáron kezdődött... Amikor lefeküdtem a kézilabda edzőmmel (neki adtam a szüzességem) . És az egész kapcsolat barátság extrákkal kapcsolatnak indult. De én a végén teljesen bele szerettem. És már nagyon megbántam az egészet. És a napokban beszélgettünk és kérdeztem még hogy akarja e a kapcsolatot. Ő meg hogy hiba volt az egész és nem kellett volna. Pedig egy évet "voltunk együtt ". Nagyon hiányzik de már nem kellene. a csapatom nagyon szeretem és őket nem szeretném ott hagyni ez miatt. Meg a kézilabda edzőmre sem próbálok már haragudni. De nagyon kivagyok. Szinte egész nap. Elmeséltem a történetet barátoknak meg minden és mellettem állnak mindenben. De nem eszek nem alszok rendesen egész nap hányingerem van. Semmiivel nem tudom lekötni magam. Mindig csak ő jár az eszembe. 20 éveS budapesti lány.
2015. júl. 6. 09:37
 1/5 A kérdező kommentje:
Utána bántam meg miután azt írta hogy hiba volt az egész . Bocsi ezt nem eegyértelműen írtam
2015. júl. 6. 09:39
 2/5 anonim ***** válasza:
Menj egy pszichológushoz, esetleg kezdj naplót írni, keress új hobbikat. De a pszichológus a tuti.
2015. júl. 6. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Hat figyelj mindenki szokott megbanni dolgokat.de ez mar megtörtént

.Sajnos igy nehezebb tullenni rajta hogy folyton latod edzesen.

Viszont emelt fővel jelenj meg mindig.ha a barataid melletted allnakbkönnyebb lesz az egész.

2015. júl. 6. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Lassú lélegzés segíteni fog.
2015. júl. 6. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Szerintem nem kell nekem pszichológus. Bár biztos nem árt. Simán szerelmes vagy és megbantott az az érzéketlen.... A legjobb terápia szerintem az ha keresel magadnak valakit. Legyél nyitott egy új kapcsolatra. Ez biztos nem lesz könnyű, de próbáld meg. Ha nem is lesz belőle életre szóló kapcsolat, de mindenképpen érdemes lenne a figyelmet elterelni.
2015. aug. 8. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!