Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mitől zsibbadhatnak, sajoghatn...

Mitől zsibbadhatnak, sajoghatnak, görcsölnek az ujjaim reggelente?

Figyelt kérdés
Egy ideje mikor felkelek alig bírom behajlítani az ujjaim, annyira sajognak, szinte erőszakkal kell megmozgatni őket.Ha egy két percig mozgatom akkor normálisak lesznek. Gondoltam rá, hogy esetleg azért mert elfekszem őket, de mindig hátamon fekszek és a karjaim a testem mellett lógnak, ahogy lefekszek , úgy ébredek is fel. Szóval nem hiszem h ezért..nem tudom esetleg valami az ízületekkel lehet? De még csak 21 vagyok és egyáltalán nem terhelem meg a kezem..fogalmam sincs mi lehet ez..nem akarom, hogy rosszabbra forduljon, de dokihoz meló miatt csak jövő héten juthatok el leghamarabb.
2008. szept. 10. 22:27
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
mindenképpen menj el dokihoz, valmilyen ízületi gyulladás lehet a háttérben, akár még súlyosabb betegség is pl. rheumatoid arthitis. Mindenképpen kellemetlen, keresd fel a háziorvosod, ő tudni fogja,hogy hova küldjön tovább kivizsgálásra.
2008. szept. 11. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Szia!


Látom már elég rég írtad a kérdést. Azóta mi a helyzet? Azért kérdem, mert néhány hete én is bedagadt ujjakkal ébredek... :(

2009. febr. 21. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 koromarcsi válasza:

Nekem is van hasonló panaszom és ezt találtam:


[link]


Remélem nektek is segít.

2015. ápr. 10. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!